Neprihlásený zákazník

SONOS
BEAM Gen 2 Soundbar Black

Bezdrôtový hudobný systém pre TV
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Beam druhej generácie od SONOS ponúka epický zvuk pre filmy, hry a hudbu teraz aj s technológiou Dolby Stmos. Stane sa tak ideálnym doplnkom k tvojej TV. Sonos Beam druhej generácie je inteligentný, kompaktný soundbar pre televízor, hudbu a omnoho viac...

Viac informácií
499,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

BEAM Gen 2 Soundbar Black

Obohať všetku svoju zábavu s najnovšou generáciou kompaktného inteligentného soundbaru, teraz aj s Dolby Atmos.

Vychutnaj si panoramatický zvuk a krištáľovo čistý dialóg pri televíznych seriáloch, filmoch či hrách. Keď je televízor vypnutý, streamuj hudbu alebo podcasty zo všetkých svojich obľúbených služieb. Ovládanie je jednoduché pomocou aplikácie Sonos, tvojho hlasu a Apple AirPlay 2. Pridaj k tomu ešte reproduktory a vytvor si bezdrôtový systém domáceho kina, alebo si uži pohodlie multiroom posluchu vo viacerých miestnostiach. Všetko bez zbytočných káblov, iba pomocou Wi-Fi.

  • Inteligentnejší vo vnútri - vďaka o 40% rýchlejšiemu čipu oproti staršej generácii si môžeš vychutnať dva nové zvukové kanály pre virtuálny priestorový zvuk.
  • Krajší navonok - nová precízne perforovaná mriežka vyzdvihuje elegantný dizajn a bezproblémovo zapadne do tvojho domova, či už položíš Beam na nábytok alebo ho namontuješ na stenu.
  • Výnimočný priestorový zvuk - Dolby Atmos mapuje zvuky v priestore pre vytvorenie zvukového 3D efektu, takže môžeš zažiť zvuk lietadla, ako keby ti lietelo nad hlavou, alebo počuť kroky pohybujúce sa po miestnosti. Táto funkcia si vyžaduje televízor, ktorý podporuje Dolby Atmos a obsah kódovaný vo formáte Dolby Atmos.
  • Krištáľovo čistý dialóg - oscaroví zvukoví inžinieri pomohli vyladiť Beam tak, aby si počul každé slovo a vždy mohol sledovať príbeh. Pre ešte väčšiu zrozumiteľnosť, keď postavy šepkajú alebo sa akcia zintenzívňuje, môžeš zapnúť režim vylepšovania reči v aplikácii Sonos.
  • Ako stvorený pre hudbu - streamuj hudbu, rádio, audioknihy a podcasty zo všetkých svojich obľúbených služieb s detailným stereo zvukom, ktorý zaplní tvoju miestnosť.
  • Nastavenie je easy - od vybalenia krabice ťa delí od neuveriteľného zvuku len niekoľko minút. Vďaka intuitívnemu navádzaniu Sonos aplikácie si s nastavením poradí naozaj hocikto.
  • Vyladený k dokonalosti - technológia ladenia Trueplay prispôsobuje zvuk jedinečnej akustike miestnosti, takže tvoj obsah znie vždy tak, ako má. Vyžaduje iOS zariadenie.
  • Sloboda kontroly - v appke Sonos pripojíš všetky streamovacie služby, objavíš novú hudbu v rádiu Sonos a prispôsobíš si nastavenia. Pri zapojení do TV sa soundbar synchronizuje s tvojim existujúcim diaľkovým ovládaním, aby ti poskytol efektívne ovládanie a žiadny ďalší neporiadok. Klepnutím alebo potiahnutím po hornej časti soundbaru pozastavíš hudbu, upravíš hlasitosť, preskočíš skladbu a omnoho viac. Do soundbaru tiež môžeš streamovať zvuk priamo zo zariadenia iPhone, iPad alebo Mac, vďaka čomu je kontrola možná aj pomocou Siri.
  • Hands-free pomocník - požiadaj hlasových asistentov Amazon Alexa alebo Google Assistant o nastavenie časovačov, skontrolovanie správ, alebo ovládanie inteligentných domácich zariadení.
zobraziť viac
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni