0

Víta vás servisná podpora m:zone

Pre všetky Apple zariadenia v záruke aj mimo nej. Už od roku 1996.

Vyberte si z rýchlej navigácie a napíšte nám vaše požiadavky. Po ich spracovaní vás bude kontaktovať náš servisný tím. Osobne sa môžete zastaviť priamo v servisnom stredisku m:zone v predajni Eurovea (Bratislava), ktoré je otvorené sedem dní v týždni.

Servisujte svoje zariadenia tam kde im najviac rozumejú.

Sme špecialisti na produkty Apple. Dlhoročné skúsenosti, odborné zázemie, úzka špecializácia, kvalifikovaný tím servisných technikov a partnerská autorizácia vytvára priestor pre riešenie komplexnej servisnej podpory. Nesústredíme sa len na výmeny a opravy, ale vytvárame plnohodnotný vzťah so zákazníkom pri správe jeho zariadení. Poradenstvo a konzultácie, diagnostika, aktualizácie a optimálne nastavenia pre iOS zariadenia a počítače, bezpečnosť a spoľahlivosť prinášame skutočne pre každého.

Servis pre iPhone
Servis pre iPhone

Poškodil sa vám iPhone? Rozbité sklíčko, nefungujúce ovládacie tlačidlá, mikrofón, slúchadlo, batéria? To všetko si môžete nechať u nás opraviť. Postaráme sa o Váš iPhone aby fungoval spoľahlivo ako predtým. Potrebujete prehodiť kontakty zo starého telefónu, zmigrovať obsah, nastaviť iCloud, zámok aktivácie? Zastavte sa u nás.

v cenách od 18,- € s DPH
Servis pre iPad
Servis pre iPad

Poškodený iPad? Rozbitá dotyková plocha, pokazené tlačidlá? Sme pripravený na jeho opravu. Prevedieme diagnostiku a určíme cenu opravy. Doporučíme aj optimálne nastavenie a aktualizáciu operačného systému. Ak je iPad neopraviteľný ponúkneme vám možnosť jeho výmeny za výhodnejších podmienok ako kúpa nového. Zastavte sa u nás.

v cenách od 18,- € s DPH
Servis pre Mac
Servis pre Mac

Aktualizujeme vám nový operačný systém, vymeníme pôvodný disk za rýchlejší, zmigrujeme všetky dátové súbory, opravíme nefunkčné klávesy, konektory, vyčistíme počítač od prachu a nečistôt. Vylepšíme každý Mac. Ak potrebujete používať druhý systém (Windows) zvládneme aj to. Zastavte sa u nás.

v cenách od 45,- € s DPH

m:zone s.r.o. zabezpečuje vo vlastných servisných strediskách komplexný súbor servisných služieb, záručný a pozáručný servis produktov Apple, ale aj školenia, poradenstvo a konzultácie. Každý deň pre vás riešime tie najdôležitejšie problémy, ktoré vás trápia, či vlastníte jeden iPhone, iPad, Mac v domácnosti, alebo máte prevádzku s väčším počtom stolových, alebo prenosných počítačov a periférnych zariadení. Neustálym odborným vzdelávaním, školeniami a praktickými skúsenosťami si udržiavame náskok potrebný pre rýchlejšiu diagnostiku a odstraňovanie vzniknutých porúch a závad. Sortiment servisných služieb prispôsobujeme vašim požiadavkám. Už nemusíte hľadať kde nájsť ten správny servis pre Apple produkty, zastavte sa u nás.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií