Neprihlásený zákazník
Tomáš Hampl
“Využite naše komplexné služby určené podnikateľom, živnostníkom ako aj veľkým korporáciam.“
Tomáš Hampl
manažér oddelenia firemným zákazníkom

Registrácia nového zákazníka

Vyplňte všetky svoje údaje do nasledujúceho formulára a odošlite ho. Pri vyplňovaní formulára používajte diakritické znamienka!

Fakturačné údaje

Dodacia adresa

Tovar vám doručíme na adresu, ktorú ste zadali vo fakturačných údajoch. Ak si želáte zaslať tovar na inú adresu, kliknite na nasledujúci odkaz.

Podľa ustanovení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov (GDPR) a podľa zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti m:zone s.r.o., na dobu neurčitú (až do času zrušenia môjho súhlasu) na zasielanie obchodných ponúk prostredníctvom elektronickej formy komunikácie (e-mail, alebo SMS/MMS správou) v súlade so zákonom 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách. Uvedený súhlas je možné kedykoľvek odvolať elektronicky vo svojom profile (odhlásenie odberu newslettra), alebo emailom na odvolanie@mzone.sk. Spoločnosť m:zone sa zaväzuje, že osobné údaje neposkytne na tento účel tretím osobám.