Neprihlásený zákazník
Jednoducho zaplať starým za nový >

PowerUp Toys
Paper Airplane Conversion Kit

Inteligentná papierová lastovička
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Chlapčenské sny sa dajú plniť a je jedno koľko máš rokov.  PowerUp 3.0 premení obyčajnú papierovú lastovičku v rýchle motorizované lietadlo.

Viac informácií
54,90 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Paper Airplane Conversion Kit

Ovládaš ho diaľkovo len pomocou smartphone. S ním modul komunikuje cez Bluetooth Smart s dosahom až 55 metrov. Hoci je PowerUp 3.0 pochopiteľne veľmi ľahký a na pohľad pôsobí krehko, karbónové telo mu umožňuje ustáť núdzové pristátie. PowerUp 3.0 nenásilne prepája klasické skladanie lastovičiek s fyzikou a umenie s vedou. Na rozdiel od hotových RC modelov získavaš s PowerUp 3.0 šancu stať sa dizajnérom vlastného lietadla. Vymýšľaj svoje vlastné tvary lastovičiek, trénuj aerodynamiku a pokor gravitáciu ako skutočný aviatik. Samotný modul je drobný a ľahko prenosný, hoci okrem motora obsahuje aj akumulátor. Kryt modulu je vyrobený z uhlíkových vlákien, je teda dosť odolný a nie je potrebné sa obávať prvotných pilotných neúspechov. Na lastovičku sa modul nasadzuje pomocou svoriek. Modul je hriadeľom spojený s vrtuľou a kormidlom, ktoré lietadlo poháňa a riadi. V balení nájdeš 4 hárky vodeodolného papiera s predtlačenými schémami lastovičiek, stačí ti ale aj obyčajný papier formátu A4 s gramážou 80 až 100. PowerUp 3.0 nainštaluješ na hotovú lastovičku a spáruješ s iPhone, poprípade tabletom, so systémom iOS alebo Android. Podmienkou je len podpora Bluetooth Smart 4.0 a nainštalovaná aplikácia PowerUp 3.0. Lietať sa odporúča iba vonku, na dostatočne veľkom a prehľadnom teréne s minimom ľudí, psov, stromov či stĺpov. A tiež bez dažďa a silného vetra. Ale potom už len stačí naplánovať trasu, stúpnuť si proti vetru a s plynom na cca 70% poslať lastovičku do vzduchu. Riadenie už preberá autopilot. Vlastne aplikácie v tvojom telefóne. Aplikácia PowerUp 3.0 simuluje pohľad z kokpitu vrátane umelého horizontu a páky plynu. Zobrazuje údaje o počasí, úroveň signálu Bluetooth a zostávajúcu kapacitu akumulátora v module. Umožňuje úplne intuitívne ovládanie lietadla jedinou rukou. Výšku lietadlo naberá alebo stráca s úrovňou plynu, ktorú nastavíš jednoduchým posunom palca po displeji, na čo okamžite zareaguje hnacia vrtuľka. Rovnako tak smer sa zmení náklonom telefónu vľavo či vpravo, ktorý pre zmenu skopíruje kormidlo. A aby nedochádzalo k prudkým výkyvom v lete, môžu byť užívateľské príkazy priebežne korigované voliteľnou technológiou FlightAssist . Ovládanie je možné z dotykového prepnúť na pohybové, kedy pohybuješ celým telefónom a pažou. Čerešničkou na torte sú hlasové pokyny z centra letovej prevádzky. Dobíjanie modulu nezaberie ani 30 minút, ale umožní 10 minút lietania. Modul sa dobíja pomocou micro USB kábla, ktorý je možné pripojiť ku klasickej telefónnej nabíjačke, power banke alebo počítaču. Smart modul je tiež opatrený LED diódou, ktorá indikuje rôzne situácie. Pomalé blikanie znamená vyhľadávanie Bluetooth spojenie, rýchle blikanie značí nabíjanie alebo update firmvéru (pri prvom použití) a dvojité preblikávania znamená stabilné Bluetooth spojenie.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • inteligentný modul s motorom a diaľkovým ovládaním pomocou inteligentného telefónu
 • vytvorí RC model z papierových lastovičiek rôznych tvarov
 • telo modulu z karbónových vlákien, nylonu a gumy pre vyššiu odolnosť
 • inteligentná vrtuľka a kormidlo
 • rýchlosť: 5 až 8 m/s v závislosti od modelu a materiálu lastovičky a okolitých podmienkach
 • aplikácia zadarmo pre zariadenia s iOS (od verzie 7.1, iPhone 4S) a Android (od verzie 4.3)
 • komunikácia cez Bluetooth 4.0 Smart
 • Dosah ovládania až 50 metrov
 • technológia FlightAssist
 • dotykové a pohybové ovládanie
 • integrovaný lítium-polymérový akumulátor s kapacitou 75 mAh
 • celková doba letu na 1 dobitie: 10 minút
 • doba plného dobitia: 25 až 30 minút

Rozmery

 • 200 x 18 x 38 mm
 • hmotnosť: 9g

Obsah balenia

 • napájací micro USB kábel, náhradné kormidlo a vrtulka, 2ks schémy Invader (pre začiatočníkov),  2ks schémy Nakamura (pre pokročilých)

Video

Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni
Apple biznis riešenia presne pre vaše podnikanie. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií