Neprihlásený zákazník

Peak Design
Everyday Sling 10L - Black

Taška cez rameno z rady Sling určená na každodenné nosenie
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Novinka

Taška najväčšej veľkosti (10L) z rady Everyday Sling, je určené na prepravu toho najnutnejšieho pre každodenné nosenie či fotografickej výbavy na kratšie aj dlhšie cesty.

Viac informácií
184,99 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

Everyday Sling 10L - Black

K dispozícii sú v 3 veľkosti pre široké spektrum použitia - od telefónu, mini tabletu, notebooku cez profesionálnu digitálnu zrkadlovku, oblečenie, občerstvenie, objektívy, drony až po malé fotoaparáty a drobné predmety. Sling možno nosiť cez rameno alebo okolo pása a vďaka špeciálnej pracke možno popruh rýchlo predĺžiť (pre ľahší prístup k obsahu tašky) alebo skrátiť (pre lepšiu stabilitu pri rýchlejšej chôdzi alebo jazde na bicykli). Rýchly a široký prístup z hornej časti pomocou zipsu odolného voči poveternostným vplyvom a vo vnútri jedinečná rýchlo konfigurovateľná priehradka FlexFold pre vždy dokonalú organizáciu a ochranu obsahu tašky.
Množstvo elastických vnútorných vreciek na drobnosti a samostatná priehradka na tablet alebo notebook (len 6L a 10L). Zvonka je všetko chránené 100 % recyklovanou tkaninou 400D odolnou voči poveternostným vplyvom, zatiaľ čo vonkajšie predné vrecko ponúka ďalší priestor na drobnosti. Model v2, ktorý je teraz vo svojej druhej generácii, sa môže pochváliť estetickými a funkčnými vylepšeniami na základe spätnej väzby od tisícov nadšených zákazníkov.
zobraziť viac
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni