Neprihlásený zákazník
Získaj iPhone 11 s bonusom až 50 € >

Joby
Beamo mini LED Light with Magnetic Back

Kompaktné, odolné, vodotesné a magnetické svetlo
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Novinka

Zintenzívni svoju vlogging s Beamo Mini! Svetlo LED pre telefóny je navrhnuté tak, aby ti poskytovalo kvalitné osvetlenie v akomkoľvek stave, čím zvyši tvoje videá na úplne inú úroveň.

Viac informácií
69,90 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Beamo mini LED Light with Magnetic Back

Beamo je super kompaktný a úplne odolný, vďaka čomu ho môžeš vziať kamkoľvek a je pripravený na akékoľvek dobrodružstvo. Môžeš si ho dokonca vziať aj 30 metrov pod vodu. Zaznamenaj si kemping vonku s priateľmi, špliechajúce vlny alebo poskytni návod na nalíčenie, a pritom buď stále svieži, bezchybný a dobre osvetlený. Používaj ho na plný výkon (1 000 lúmenov), nepretržite ho stlmuj alebo jednoducho klepni na 5-krokové tlačidlo, kým nenájdeš ideálny jas. Zadná strana Beamo Mini je magnetická, takže buď kreatívny a umiestni ho všade tam, kde dosiahne dokonalé svetlo, alebo ho pripevni, aby si získal fotografie alebo videá bez použitia rúk. Beamo emituje 5100K. Čo to pre teba znamená? Ak skombinuješ Beamo s dodávaným Diffuser, získaš bezchybné, prirodzené tóny pleti - akoby na slnku za denného svetla. Mať Beamo je ako chodiť so slnkom vo vrecku. Beamo má dva držiaky cold shoe, takže môžeš ľahko zasunúť akékoľvek príslušenstvo. Pridaj mikrofón, ďalšie Beamo pre extra jas, alebo čokoľvek si tvoja kreatívna myseľ predstaví. Univerzálny držiak statívu ti navyše umožňuje umiestniť ho na obľúbený GorillaPod (alebo akýkoľvek statív). Beamo je veľmi šikovný. Môžeš ho ľahko ovládať cez Bluetooth prostredníctvom aplikácie myJOBY (k dispozícii pre iOS alebo Google Play). Nastav úrovne jasu, ulož a znova vyvolaj svoje obľúbené scény a dokonca ovládaj viacero Beamos naraz. Aplikácia myJOBY ti umožňuje nastaviť dokonalé osvetlenie z diaľky - čím získaš ešte viac kreatívnej vízie. Beamo pracuje 40 minút pri 100% výkone a 100 minútach pri 50% (výkon, ktorý musíte vlogovať). Nabíjať ho môžeš aj pomocou kábla USB.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • 1000 lúmenov LED (470 lux / 1m), nastaviteľné v piatich krokoch alebo plne stmievateľné pomocou aplikácie pre iOS alebo Android
 • magnetický chrbát sa pripevňuje na akýkoľvek kovový povrch pre kreatívne umiestnenie
 • mimoriadne kompaktné prenosné LED svetlo 2 x 2 palce, ktoré sa hodí kamkoľvek
 • kvalitná konštrukcia
 • materiály: Hliník, ABS, TPU
 • vodeodolné tesnenie do 30 metrov (30 metrov)
 • svetelná teplota 5100 K určená na zachytenie dokonalých odtieňov pokožky
 • funguje 40 minút pri 100% napájaní a 100 minút pri 50% (ideálne pre vlogovanie)

Rozmery

 • rozmery (VxŠxH): 5,1 x 5,1 x 3,9 cm
 • hmotnosť: 105 g

Obsah balenia

 • Beamo Minim USB-C kábel,Diffuser, Cold Shoe adaptér

Video

Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni
Apple biznis riešenia presne pre vaše podnikanie. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií