Neprihlásený zákazník

JBL
Wave 300TWS Pink

Tvoja hudba a tvoj svet – konečne spolu.
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Slúchadlá JBL Wave 300TWS ti prinesú tvoju hudbu a zároveň zostaneš v kontakte s okolím bez toho, aby ťa brzdili akékoľvek káble. Vychutnaj si 26 hodín silného zvuku obohateného o zvuk JBL Deep Bass.

Viac informácií
79,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

Wave 300TWS Pink

Zvuk JBL Deep Bass Sound

Mohutný 12 mm menič dodáva zvuk JBL Deep Bass, takže hudbu nielen počuješ, ale aj cítiš.

Pohodlné napasovanie s dizajnom otvoreného ucha

Ergonomické napasovanie zostáva priliehavé a bezpečné, aby si bol v pohodlí a spojení po celý deň, zatiaľ čo dizajn s otvoreného ucha zvyšuje tvoje vnímanie okolia.

6 hodín prehrávania plus 20 hodín v puzdre s rýchlym dobíjaním

Už nikdy nezmeškáš ani tón s 26 hodinami kombinovaného prehrávania a až 6 hodinami v samotných slúchadlách. Alebo, keď potrebujetš rýchle napájanie, môžeš pomocou funkcie rýchleho dobitia zaistiť ďalšiu hodinu výdrže batérie už o 10 minút a o 2 hodiny zaistíš úplné dobitie.

Hands-free stereo telefonické hovory

Slúchadlá Wave 300TWS s jedným mikrofónom eliminujú hluk v pozadí, takže si môžeš vychutnať telefonické hovory v stereo kvalite na cestách. Jednoducho ovládaj zvuk a telefonické hovory bez použitia rúk, priamo zo slúchadiel!

Duálne pripojenie

Jednoducho prepínaj medzi mono a stereo režimom kedykoľvek pomocou ľavého, pravého alebo oboch slúchadiel pri telefonovaní, počúvaní hudby alebo rozhovore s hlasovým asistentom.

Pripravené do akcie

Pohodlný dizajn slúchadiel JBL Wave 300 TWS s certifikáciou IPX2 odolnosti voči dažďu znamená, že si hudbu vychutnáš kedykoľvek – či už prší alebo je slnečno.

Dotykové ovládanie a podpora hlasového asistenta

Pohodlie na dosah ruky. Aktivuj všetky zvukové funkcie svojich slúchadiel JBL Wave 300TWS jednoduchým dotykovým ovládaním a získaj prístup k hlasovému asistentovi tvojho zariadenia priamo zo slúchadiel.

zobraziť viac
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni