Neprihlásený zákazník

JBL
Tune 230NC TWS Black

Čistý basový zvuk. Žiadne rušenie.
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Vyrovnaj sa so svojim dňom hneď po prvej skladbe so slúchadlami JBL Tune 230NC TWS. Skutočné bezdrôtové slúchadlá do uší ti poskytnú 40 hodín výnimočného zvuku JBL Pure Bass, zatiaľ čo ergonomický a vodeodolný dizajn ti poskytne celodenný komfort za každého počasia.

Viac informácií
99,99 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

Tune 230NC TWS Black

Zvuk JBL Pure Bass Sound

Šikovne navrhnuté 6,0 mm meniče vylepšené o bodový faktor dodávajú čistý basový zvuk JBL, takže budeš cítiť každý pulzujúci úder.

Aktívne potlačenie hluku s funkciou Smart Ambient

Počúvaj viac toho čo chceš, menej toho čo nechceš. Technológia aktívneho potlačenia hluku s 2 mikrofónmi ti umožní minimalizovať rušenie zvuku. S funkciou Ambient Aware sa môžete kedykoľvek naladiť na svoje okolie, aby si sa cítil bezpečnejšie, keď si mimo sveta, zatiaľ čo funkcia TalkThru ti umožní zastaviť sa na krátkom rozhovore bez toho, aby si si musel slúchadlá zložiť.

4 mikrofóny pre perfektné hovory

Uži si bezproblémové a hands-free telefonické hovory v stereo zvuku. Tune 230NC TWS sú vybavené 4 mikrofónmi, takže budeš vždy počuť s dokonalou čistotou. Nikdy neváhaj znova prijať alebo uskutočniť telefonický hovor.

Výdrž batérie až 40 hodín

Nikdy nepremeškaj silu zvuku so 40 (10+30) hodinovou výdržou batérie alebo 8 hodinami, plus 24 hodinami v prípade, keď je aktivované potlačenie hluku. Potrebuješ zosilniť? Rýchlym nabíjaním v trvaní iba desať minút získaš 2 hodiny prehrávania.

Odolné voči vode a potu

Nenechaj sa odradiť zlým počasím. Vďaka odolnosti voči vode triedy IPX4 a odolnosti voči potu nie je také cvičenie ani lejak, ktorý by slúchadlá Tune 230NC TWS nezvládli.

Celodenné napasovanie a pohodlie

Bodový dizajn tesne a spoľahlivo utesňuje tvoj zvukovod a poskytuje hlbší basový výkon, izoláciu od okolitého hluku a pohodlie, takže môžeš celý deň počúvať v blaženosti. Jediné, čo budeš cítiť, je hudba.

Aplikácia JBL Headphones

Aplikácia JBL Headphones ti umožní vychutnať si hudbu podľa seba. Môžeš si prispôsobiť svoj zážitok z počúvania, zistiť, čo ti najlepšie vyhovuje, nájsť si svoje slúchadlá do uší a dokonca vytvoriť tichú bublinu pre maximálny pokoj.

zobraziť viac
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni