Neprihlásený zákazník

JBL
Flip Essential 2

Odvážny zvuk pre každé dobrodružstvo
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Vezmi si svoje melódie na cesty s výkonným reproduktorom JBL Flip Essential 2. Tento ľahký Bluetooth reproduktor sa hodí kamkoľvek.

Viac informácií
99,99 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

Flip Essential 2

Zlé počasie? Neboj sa. Vďaka vodotesnému dizajnu sa môžeš vyblázniť aj na daždi či na slnku. Vychutnaj si až 10 hodín prehrávania tvojej obľúbenej hudby.

Výrazný prenosný zvuk

Menič v tvare pretekárskej dráhy reproduktora Flip Essential 2 poskytuje priestor vypĺňajúci zvuk JBL Original Pro Sound a prekvapivo hlboké basy v kompaktnom balení.

10 hodín prehrávania

Netráp sa nepodstatnými záležitosťami, ako je nabíjanie batérie. Flip Essential 2 ti poskytne až 10 hodín prehrávania. Nechaj hudbu hrať dlhšie a hlasnejšie s výkonným zvukom JBL Original Pro Sound.

Odolnosť voči špliechaniu vďaka vodotesnému dizajnu triedy IPX7

Vezmi si reproduktory kamkoľvek. Oslava pri bazéne? Perfektné. Náhla prietrž mračien? Vybavené. Zábava na pláži? Reproduktor Flip Essential 2 je vodotesný triedy IPX7 pre neohrozenú zábavu vonku.

Bezdrôtové Bluetooth streamovanie

K reproduktoru môžeš bezdrôtovo pripojiť až 2 smartfóny alebo tablety a striedavo si užívať zvuk JBL Original Pro.

Ekologické balenie

Spoločnosť JBL sa zaväzuje k udržateľnejšiemu a ekologickejšiemu baleniu. Flip Essential 2 je zabalený v škatuli z recyklovateľného papiera vrátane vnútorného držiaka. Plastový visiaci štítok je viac ako 90% recyklovaný a na vonkajšej strane je potlač zo sójového atramentu.

zobraziť viac
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni