Neprihlásený zákazník

JBL
Clip 4 ECO White

Nová ECO generácia prenosného Bluetooth reproduktoru
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Zaves a prehrávaj. Štýlový, prenosný a vodotesný. Sviežo vyzerajúci reproduktor JBL Clip 4 v ECO verzii prináša prekvapivo bohatý zvuk JBL Original Pro Sound v kompaktnom balení.

Viac informácií
64,99 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

Clip 4 ECO White

Zaves a prehrávaj.

Nový inovatívny, ekologický dizajn – rovnako veľký zvukový výkon. Pomôž aj ty urobiť svet o niečo zelenším s nevyhnutným doplnkom na tvoj ďalší výlet, vyrobeným až z 90 % z recyklovaného plastu a zabaleného do 100 % recyklovanej látky na mriežke reproduktora. Živý svieži vzhľad reproduktora JBL Clip 4 Eco prináša prekvapivo bohatý zvuk JBL Original Pro v kompaktnom balení. Jedinečný oválny tvar ti ľahko padne do ruky. Plne integrovaná karabína sa okamžite zavesí na tašky, opasky alebo spony, aby si si svoje obľúbené melódie mohol prehrávať kdekoľvek. Vodotesný, prachuvzdorný s výdržou až 10 hodín prehrávania.

Bohatý zvuk JBL Original Pro

JBL Pro Sound poskytuje prekvapivo bohatý zvuk a pevné basy v kompaktných rozmeroch modelu Clip 4 Eco.

Výrazný štýl a ultraprenosný dizajn

Ultraprenosný dizajn slúchadiel JBL Clip 4 Eco dobre zapadá do súčasných trendov a vyzerá rovnako skvele ako znie vo farebnom prevedení s výraznými detailmi.

Integrovaná karabína

Vďaka novo navrhnutej karabínke, ktorá je integrovaná priamo do tela reproduktora, takže je ešte bezpečnejšia, si môžete vziať Clip 4 Eco so sebou, kamkoľvek ideš. Jednoducho si ho pripni na opasok, remienok, alebo sponu a vyraz objavovať svet.

Odolnosť voči vode a prachu IP67

Pri bazéne. Do parku. Nech ideš kamkoľvek, reproduktor si môžeš vziať so sebou, pretože JBL Clip 4 Eco je odolný voči prachu a vode podľa normy IP67.

Bezdrôtové streamovanie cez Bluetooth

Bezdrôtovo streamuj hudbu zo smartfónu, tabletu alebo iného zariadenia s podporou technológie Bluetoooth.

Výdrž batérie 10 hodín

Nezaoberaj sa maličkosťami, ako je nabíjanie batérie. JBL Clip 4 Eco ti na jedno nabitie poskytne až 10 hodín prehrávania.

Svieže farebné kombinácie

JBL Clip 4 sa dodáva v exkluzívnych farebných kombináciách inšpirovaných najnovšími trendmi, v úplne nových odtieňoch a farebných kombináciách.

Ekologické recyklované materiály a obaly

Inovatívny ekologický dizajn - rovnaký bohatý zvuk JBL Original Pro. Pri výrobe reproduktora JBL Clip 4 Eco sa používa až 90 % PCR plastu (materiál vytvorený recykláciou plastov na konečné použitie) a na mriežke reproduktora je použitá 100 % recyklovaná tkanina, čo výrazne znižuje množstvo použitého primárneho plastu a zároveň znižuje celkovú uhlíkovú stopu výrobku. Dodáva sa tiež v udržateľnom obale vyrobenom z papiera s certifikátom FSC a potlačenom sójovým atramentom.

zobraziť viac
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni