0

iSmartAlarm
iSmartAlarm

Systém pre zabezpečenie priestorov
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali


Zabezpeč si svoj byt, dom, kanceláriu alebo chalupu s iSmartAlarm. Bezdrôtová revolúcia ovládateľných zariadení pre smartphone konečne dorazila aj medzi domáce alarmy.  Viac informácií
199,90 € 259,00 € zľava 23% Doprava zadarmo
Skladové zásoby: overiť

Mohlo by vás zaujímaťiSmartAlarm

Základná sada iSmartAlarm zabezpečí tvoj domov a poskytne všetky príjemné a pohodlné funkcionality, na ktoré sa tešíš. Maj kedykoľvek a kdekoľvek prehľad, kto je práve doma, alebo ak sú zatvorené okná a dvere. Stiahni si užívateľsky jednoduchú aplikáciu iSmartAlarm a ovládaj, či nastavuj všetko z svojho iPhone. Jednoduchú inštaláciu hravo zvládneš aj sám. Základnú jednotku CubeOne pripojíš k zdroju 230V a priloženým káblom k internetu, napríklad k modemu ADSL. Okenné a dverové senzory a priestorová čidla umiestniš pomocou priloženej obojstrannej samolepky na potrebné miesta. Aplikácia ti pomôže s nastavením jednotlivých užívateľov. Jediný inteligentný ochranný systém vám postráži domov bez mesačných poplatkov alebo nákladov na inštaláciu. Ďalšie prvky možno zhotovovať samostatne.

Špecifikácia produktu

Hlavné vlastnosti

Základné štyri režimy:

ARM: Systém je v aktívnom režime, senzory a snímače pracujú. V prípade vniknutia osoby do stráženého priestoru užívatelia dostávajú podľa nastavenia výstražnú SMS, notifikáciu alebo im iSmartAlamr zavolá a siréna v CubeOne sa spustí. Sami užívatelia sa rozhodnú, či je potrebné volať políciu.

DISARM: Systém je v režime pokoja. Centrálu CubeOne možno nastaviť tak, aby v prípade otvorenia dverí zaznelo jemné cinknutie.

HOME: Systém je v aktívnom režime, senzory strážia zatvorené okná a dvere, ale priestorová čidlá sú vypnuté. Zmysel režime je ochrana objektu napríklad počas noci, kedy sa osoby môžu pohybovať vo vnútri, ale je žiaduce strážiť objekt proti vniknutiu zvonku.

PANIC: Tlačidlo PANIC je predprogramované na rýchle volanie polície v situácii, kedy sa užívateľ rozhodne, že je tak potrebné (momentálne v Európe nefunguje volanie na telefón v prípade poplachu)

Technické parametre

  • ovládanie smartphone s iOS alebo Android
  • kľúčenky s tlačidlami pre užívateľov bez kompatibilného smartphone
  • bežne dostupný typ batérie v senzoroch a snímačoch vydrží cca 2 roky

Kompatibilita

  • iOS 5.0 alebo novšie, podpora pre iPhone 3GS a novšie, iPod Touch 3.gen a novšie, všetky generácie iPad a iPad Mini
  • zariadenia Android sú obvykle kompatibilné s týmito verziami: 2.3.3 - 2.3.7 Gingerbread, 4.0 - 4.3 Ice Cream Sandwich/Jelly Bean a Android 4.4 KitKat. Zariadenie musí vedieť telefónne hovory a prijímať SMS. Hoci je iSmartAlarm kompatibilný s  väčšinou zariadení s uvedenými verziami systému, odporúčame sa presvedčiť o kompatibilite vášho zariadenia na stránkach Google Play u aplikácie iSmartAlarm.

Obsah balenia

  • centrálna jednotka CubeOne, 2 ks senzorov na dvere a okná, 1 ks priestorového čidla, 2 ks kľúčenky pre užívateľov bez smartphone

Video

Príslušenstvo a doplnky


Načítavam príbuzné produkty

Nenašli ste čo ste hľadali?