Neprihlásený zákazník

Invoxia
GPS Bike Tracker

GPS tracker s alarmom pre bicykle
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Akcia
Alarm na bicykel od Invoxia ťa upozorní na akýkoľvek pohyb vtvojho bicykla notifikáciou na tvojom smartphone v reálnom čase. Je totiž naviac vybavený spoľahlivým GPS lokátorom a aplikáciou vyladenou priamo na mieru cyklistom.
Viac informácií
109,90 € 149,00 € zľava 26% Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

GPS Bike Tracker

Úplne geniálny je vzhľad lokátora, v odrazke na sedlovke by nikto GPS tracker nehľadal. Nemusíš nič zložito maskovať a keď už dôjde ku krádeži, zlodeja ani nenapadne tracker odstraňovať, čo ti významne zvyšuje šancu na dohľadanie tvojho bicykla. Súčasťou Invoxia Bike Trackeru je predplatné služieb v sieti Sigfox na 3 roky zadarmo. Bez potreby mobilnej siete, po spárovaní s aplikáciou sa vďaka citlivému akcelerometru spoľahlivo dozvieš všetky informácie o polohe tvojho bicykla. Bike Tracker stačí vložiť do odrazky a primontovať k sedlovke. V prípade podozrivého pohybu bicykla (zmena miesta, náklon), ktorý nasleduje po aspoň 5 minútach pokoja, budeš okamžite informovaný notifikáciou v mobile. Jazda na bicykli je o slobode pohybu, nech si v meste alebo napríklad na strmých svahoch. Aj na to Invoxia myslí, a preto je Bike Tracker vybavený vodotesnou úpravou, ktorá zvládne aj poriadny lejak. K Invoxii nemusíš zháňať SIM kartu a platiť dáta navyše, pretože celý systém funguje v nízkonapäťovej sieti Sigfox (s poistkou vo forme siete Lora). Okrem spoľahlivého signálu a neobmedzenej vzdialenosti sa k tejto technológii spája aj minimálny nárok zariadení na spotrebu energie. Sigfox ponúka plné pokrytie v Českej republike a na Slovensku. Informácie o pokrytí v ďalších krajinách nájdeš na stránkach poskytovateľa. Takže Bike Tracker môžeš začať používať hneď po vybalení bez ďalších nákladov a komplikácií po celé 3 roky. Po vypršaní tejto doby si prostredníctvom aplikácie môžeš predplatiť službu za iba 9,99 € ročne (cca 0,83 € mesačne). V kľude môžeš byť aj ohľadom batérie, ktorá má oproti iným lokátorom neporovnateľne dlhšiu výdrž - až 3 mesiace v závislosti od použitia a aktivite. Do stavu plného nabitia sa Bike Tracker dostane za 90 minút cez USB kábel, ktorý je súčasťou balenia. Na výmenu rozhodne nezabudneš, pretože Bike Tracker sa o dobitie batérie prihlási sám na tvojom telefóne pri poklese kapacity pod 20%. V súvislosti s údržbou a montážou narazíš na ďalší bezpečnostný prvok - tvarované skrutky, pre ich povolenie potrebuješ neštandardný imbus. Invoxia GPS tracker je možné z odrazky pohodlne vybrať a súčasťou balenia trackeru je aj systém na uchytenie na obojok. Takže v čase, keď nejazdíš na bicykli môžeš ľahko trackerom vybaviť svojho zvieracieho miláčika, pretože Invoxia aplikácia je pripravená aj na sledovanie psa alebo mačky.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • IoT GPS lokátor s upozornením na pohyb kolesa
 • bez obmedzenia vzdialenosti v závislosti na pokrytí
 • prevádzka v sieti Sigfox na 3 roky zadarmo
 • funkcia upozornenia na pohyb a náklon v reálnom čase
 • upozornenie na polohu pri pohybe každých 5 minút (v závislosti od nastavenia, sieti a pokrytia)
 • v dosahu Bluetooth (20 m) znázornenie vzdialenosti lokátora v metroch
 • využíva zabezpečený komunikačný kanál
 • dizajn v podobe odrazky
 • výdrž na jedno nabitie 14 dní až 3 mesiace podľa využitia
 • LED indikátor stavu nabitia batérie (blikajúce 1, 2 alebo 3 diódy zodpovedajú 0%, 50% a 75% kapacity; dióda svieti - plne nabité)
 • certifikovaná vodotesnosť do 1m (krytie IP67)
 • nabíjanie dobíjacej batérie cez micro USB kábel (súčasťou balenia) trvá približne 60 - 90 minút
 • funkcia GeoFence - upozornenie po prekročení vymedzenej zóny
 • bezpečnostné tvarované hlavy skrutiek

Rozmery

 • hmotnosť 50 g

Obsah balenia

 • GPS tracker, odrazka na sedlovku bicykla, hviezdicový imbus, Nabíjací kábel micro USB - USB, stručný návod, Pútka pre uchytenie k obojku
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií