Neprihlásený zákazník

Otváracie hodiny počas sviatkov

16.12.2021

Informácie o našich otváracích hodinách počas nadchádzajúcich sviatkov.

Viac informácií

Dôležité informácie

24.11.2021
Dôležité informácie s ohľadom na opatrenia, vyhlásené uznesením vlády SR.
Viac informácií

Oboznámenie dotknutých osôb v prípade dobrovoľného prenechania e - mailovej adresy

8.3.2021

Oboznámenie dotknutých osôb v prípade dobrovoľného prenechania e - mailovej adresy

Viac informácií

Informácie o používaní súborov cookies.

24.5.2018

Informácie o používaní súborov cookies.

Viac informácií

Ochrana osobných údajov

24.5.2018

Ochrana vášho súkromia je pre nás veľmi dôležitá a preto sme pre vás pripravili Vyhlásenie o ochrane osobných údajov a zabezpečení, aby ste vedeli, ako používame a chránime vaše osobné informácie. Vaše osobné údaje chránime pred neautorizovaným prístupom, použitím a zverejnením.

Viac informácií

Nákup na splátky online.

5.4.2012

Pre všetkých zákazníkov prinášame pohodlný nákup na splátky online. Priamo z domu, alebo z práce si môžete vybrať ľubovoľný tovar a zvoliť si nákup na splátky za výhodných finančných podmienok. Splátkový predaj na mzone.sk znamená komfort, jednoduchosť a bezpečný nákup priamo cez internet. Nákup na splátky predstavuje spotrebiteľské úvery od spoločnosti Cofidis a.s..

Viac informácií

Bezpečný nákup.

19.3.2012

Certifikovaný obchod SAEC - Bezpečný nákup prináša našim zákazníkom záruku a zároveň záväzok nášho internetového obchodu, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami. To zamená, že u nás nakupujete úplne bezpečne s istotou.

Viac informácií

Nákup na splátky v predajniach.

6.9.2010

V našich predajniach APR v Bratislavskej Eurovea a Auparku môžete využiť jednoduchý nákup na splátky. Nákup na splátky predstavuje klasický spotrebný úver. Majiteľom tovaru sa stávate okamžite po jeho zaplatení v predajni. Vyberte si produkt a požiadajte predajcu o možnosti jednotlivého splácania. Mesačnú splátku prispôsobte vašmu rozpočtu a máte istotu, že počas celej doby splácania ostane nezmenená. Splácať môžete 6 až 36 mesiacov

Viac informácií

Zľavy pre študentov

2.9.2010

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple ako aj iných zariadení. Pri preukázaní sa platnou študentskou kartou ISIC, alebo potvrdením o návšteve školy získate okamžitú zľavu vo výške 6% z ceny nákupu. Karta musí byť v deň nákupu platná a vek študenta musí byť minimálne 18 rokov a viac. Zľavu si môžete uplatniť pri nákupe v každej predajni m:zone Apple Premium Reseller, ako aj pri nákupe online z našich stránok.

Viac informácií

VRÁTENIE TOVARU

1.9.2010

Nakupujete u nás bez rizika. Tovar ktorý si zakúpite v našich predajniach a tak isto aj na stránkach mzone.sk môžete aj v prípade uplynutia zákonnej lehoty 14 dní vrátiť až do 30 dní a my vám ho vymeníme za iný, alebo vám vrátime celú hodnotu tovaru. Tovar musí byť v takomto prípade neotvorený, nepoužitý, nepoškodený a v originál balení. Tovar je potrebné vrátiť spolu s príslušenstvom vrátane dokumentácie, dokladu o zaplatení, dodacieho listu na centrálu spoločnosti (Radlinského 26 v Bratislave).

Viac informácií

Najčastejšie otázky pri leasingu

20.8.2010

Najčastejšie kladené otázky a odpovede pri financovaní nákupu výpočtovej techniky a riešení prostredníctvom finančného a classic leasingu. Ak nenájdete odpoveď na tú vašu otázku napíšte nám. Sme pripravení pripraviť pre vás riešenia a finanovanie podľa vašich požiadaviek.

Viac informácií

REKLAMAČNÝ PORIADOK

12.8.2010

Všeobecné podmienky pre uplatnenie záručnej opravy a reklamácií.

Viac informácií

O spoločnosti

21.6.2010

Spoločnosť m:zone s.r.o. (pred tým MacSystem spol. s.r.o.) je popredným dodávateľom na slovenskom trhu výpočtovej techniky Apple a technologických riešení pre reklamné agentúry, kreatívne, grafické a reprografické štúdiá, vydavateľstvá, dizajnérov, architektov ako aj komplexných dodávok pre malé a veľké podnikové riešenia. Aktuálne prevádzkuje dve exkluzívne predajne šo štatúrom Apple Premium Reseller v nákupných centrách Eurovea a Auapark, internetový online obchod www.mzone.sk a servisné stredisko pre záručný a pozáručný servis Apple.

Viac informácií

Prinášame pohodlný nákup

14.4.2010

Vážení zákazníci, práve sa nachádzate v špecializovanom on-line obchode pre celú platformu Mac, otvoreného 24 hodín non-stop, 7 dní v týždni. Celý priestor, ktorý obklopuje všetkých užívateľov počítačov Apple a operačného systému Mac OS je predstavený na stránkach, ktoré vám ponúkajú vždy správny výber toho, čo práve hľadáte a potrebujete.

Viac informácií

OBCHODNÉ PODMIENKY

19.10.2009

Tieto všeobecné obchodné podmienky upravujú práva a povinnosti zmluvných strán vyplývajúce z kúpnej zmluvy uzatvorenej medzi predávajúcim, ktorým je m:zone s.r.o., ako predávajúci a kupujúcim, ktorej predmetom je kúpa a predaj tovaru na internetovej stránke elektronického obchodu www.mzone.sk predávajúceho.

Viac informácií