Neprihlásený zákazník
Máš otázky? Všetky dôležité informácie nájdeš tu.

Elgato
Eve Room

Bezdrôtový interiérový senzor
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Spoznaj svoj domov, zlepši svoj komfort a získaj prehľad o prostredí v ktorom žiješ s Elgato Eve. Eve bol navrhnutý pre Apple HomeKit, preto je veľmi jednoduchý na nastavenie. Viac informácií
99,90 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Eve Room

Vyznačuje sa vysokou bezpečnosťou a na ovládanie, alebo zaistenie stavu môžeš použiť Siri. Eve Room je elegantný bezdrôtový interiérový senzor, ktorý monitoruje kvalitu vzduchu, teplotu a vlhkosť. Nevyžaduje žiadne ďaľšie zariadenie a pripája sa priamo k iOS zariadeniu cez Bluetooth LE. Prehľadné grafy zobrazia údaje za deň, mesiac, alebo rok. Získaj postrehy, ktoré ti pomôžu zlepšiť tvoje pohodlie a vytvoria z tvojho domova inteligentnejšie miesto. Sofistikovaný senzor analyzuje prchavé organické látky (VOC). Kvalita ovzdušia sa však môže líšiť v závislosti na mnohých faktoroch a Eve Room ich dokáže analyzovať aj napríklad presiahnutím oxidu uhličitého, ktorý priamo ovplyvňuje tvoju náladu. Vysoké teploty ťa skôr vyčerpajú a sťažujú sústredenie sa a zaspávanie. Nízke teploty zvyšujú krvný tlak a srdcovú frekvenciu a zvyšujú zraniteľnosť voči chorobám. Či už vykuruješ alebo chladíš, Eve Room ti pomôže udržať perfektnú rovnováhu. Nízka vlhkosť spúšťa dráždenie hrdla, očí a kože, zatiaľ čo vysoká vlhkosť zvyšuje riziko alergií a astmy. Oba extrémy poškodzujú tiež elektroniku a nábytok. S Eve Room, budeš vedieť, či aktivovať zvlhčovač, pohlcovač vlhkosti, alebo ventilátor. Pozri si všetky merané hodnoty na displeji zariadenia Eve Room. Kvalita, teplota alebo vlhkosť - kapacitný dotykový ovládač ti umožní umiestniť tvoje sledované hodnoty dopredu a do stredu. Vysoko kontrastný displej s e-atramentom ho robí viditeľným z akéhokoľvek uhla. Ale na všetko sa však môžeš opýtať aj Siri. Eve Room môže spustiť čistič vzduchu, zvlhčovač vzduchu, ventilátor alebo akékoľvek pripojené zariadenie, ktoré používaš, aby si udržal svoje podmienky pod kontrolou. Stačí nastaviť scénu raz a nechať prepínať zariadenia miesto teba prostredníctvom pripojenia Eve Room k Apple TV alebo HomePod. Zabudni na výmenu batérií alebo adaptéry. Keď je napájanie nízke, jednoducho pripoj Eve Room k akémukoľvek štandardnému napájaciemu zdroju USB vrátane nabíjačky k iPhone. Akonáhle je vstavaná batéria plná, odpoj Eve Room, daj ho kamkoľvek chceš a vychutnajte si šesť týždňov bezdrôtového napájania.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • bezdrôtový interiérový senzor
 • bezrdrôtové pripojenie Bluetooth 4.0 LE
 • spolupracuje s HomeKit
 • integrovaná batéria s výdržou 6 týždňov
 • nabíjanie cez USB
 • analyzuje prchavé organické látky (VOC), meria vlhkosť, kvalitu vzduchu a teplotu
 • spolupracuje so Siri
 • pokročilé zabezpečenie

Kompatibilita

 • iPhone, iPad alebo iPod touch s iOS 12.1 a novším
 • Wi-Fi 2.4 GHz 802.11b/g/n
 • automatické ovládanie tohto zariadenia s podporou funkcie HomeKit automaticky a mimo domova vyžaduje zariadenie HomePod, Apple TV s tvOS 11 alebo novším alebo zariadenie iPad s operačným systémom iOS 11 alebo novším, ktoré sú nastavené ako domovský rozbočovač (home hub)

Rozmery

 • rozmery: 54 x 54 x 15 mm

Obsah balenia

 • Eve Room senzor, USB kábel
Prémiový obchod Prémiový obchod
Už od roku 1996 Už od roku 1996
Komplexné služby Komplexné služby
Apple expert Apple expert
Máš otázky? Všetky dôležité informácie nájdeš tu. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií