Neprihlásený zákazník

Elgato
Eve Extend
Bluetooth Range Extender

Rozšírenie Bluetooth dosahu pre Elgato Eve zariadenia
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Spoznaj svoj domov, zlepši svoj komfort a získaj prehľad o prostredí v ktorom žiješ s Elgato Eve. Eve bol navrhnutý pre Apple HomeKit, preto je veľmi jednoduchý na nastavenie.

Viac informácií
49,90 € Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Eve Extend
Bluetooth Range Extender

Vyznačuje sa vysokou bezpečnosťou a na ovládanie, alebo zaistenie stavu môžeš použiť Siri. Z druhého poschodia a garáže, do vinnej pivnice a terasy rozšíri Eve Extend tvoj dosah na príslušenstvo Eve s podporou Bluetooth v najvzdialenejších rohoch domu. Pre bezproblémovú kontrolu celého tvojho ekosystému Eve. Zaži úplnú slobodu bezdrôtového pripojenia. Eve Extend sa pripája priamo k príslušenstvu Eve mimo dosahu tvojho iPhone alebo domáceho rozbočovača a sprístupňuje ich prostredníctvom tvoje siete Wi-Fi. Teraz už nebude brániť žiadna prekážka a žiadne umiestnenie nebude hraníc. Či už kontroluješ úroveň vlhkosti v suteréne alebo aktivuješ záhradný postrekovač, každý doplnok Eve bude na dosah. Nastavenie je veľmi jednoduché. Nájdi miesto kdekoľvek v dosahu tvojej sieti Wi-Fi. Pripoj zariadenie k sieťovej zásuvke. Bezpečne pridaj Eve Extend nasmerovaním kamery iPhone na inštalačný kód HomeKit. A aplikácia Eve ťa prevedie procesom nastavenia. Je to také ľahké a budeš hneď pripojený ku všetkému príslušenstvu Eve. Ktoré príslušenstvo Eve je kompatibilné s Eve Extend? Všetko Bluetooth príslušenstvo Eveokrem Eve Thermo (2015) a Eve Room (2015), obe bez displeja. Z technických dôvodov nie je kompatibilita možná. Rovnako ako aplikácia Eve, aj Eve Extend presne vie, čo tvoje príslušenstvo robí. Ale to je miesto, kde to končí. Tvoje údaje nie sú nikdy analyzované, zdieľané ani odoslané do cloudu. Aj keď budeš mať vzdialený prístup k svojmu domovu, tvoje informácie o použití zostanú tvoje a len tvoje.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • rozšírenie Bluetooth dosahu pre Elgato Eve zariadenia
 • napájanie USB (5V, 500 mA)
 • Wi-Fi (2.4 / 5 GHz 802.11a/b/g/n)
 • zvýš dosah až ôsmich zariadení s podporou Bluetooth
 • ovládaj zariadenia Eve odkiaľkoľvek v tvojej sieti Wi-Fi
 • bezproblémové nastavenie - pripoj svoje zariadenia za menej ako minútu
 • prísne súkromie - tvoj domov, tvoje údaje

Kompatibilita

 • iPhone, iPad, or iPod touch s iOS 12.3 or later, Wi-Fi pripojenie (2.4 / 5 GHz 802.11a/b/g/n)
 • automatické ovládanie tohto zariadenia s podporou funkcie HomeKit automaticky a mimo domova vyžaduje zariadenie HomePod, Apple TV s tvOS 12.3 alebo novším alebo zariadenie iPad s operačným systémom iOS 12.3 alebo novším, ktoré sú nastavené ako domovský rozbočovač (home hub)

Rozmery

 • 75 x 23 x 78 mm, hmotnosť 68 gramov

Obsah balenia

 • Eve Extend, Micro-USB kábel
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni
Apple biznis riešenia presne pre vaše podnikanie. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií