Neprihlásený zákazník
Máš otázky? Všetky dôležité informácie nájdeš tu.

Elgato
Eve Energy Strip

Smart zásuvka s podporou Apple HomeKit
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Zosúlaď komfort a moderné technológie s najprepracovanejšou zásuvkou s podoporou Apple HomeKit. S Eve Energy Strip môžeš individuálne ovládať tri zásuvky s aplikáciou alebo Siri. Viac informácií
99,90 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Eve Energy Strip

Synchronizuj osvetlenie a komfort s každodenným rytmom a ľahko pochopiš a zmenežuješ spotrebu energie. Posaď sa a jednoducho ťukni na svoj iPhone, aby si zapol svoj systém domácej zábavy, okolité svetlo, čističku vzduchu, všetky pripojené zariadenia, individuálne alebo súčasne. Ešte lepšie je, povedať to Siri, aby to za teba pre zmenu urobila ona. Nechaj tvoje spotrebiče riadiť autonómne Eve Energy Strip. Naprogramované plány sú zabudované do Eve Energy Strip, takže môžeš nastaviť zariadenia, aby pracovali úplne samostatne každý deň a aby zodpovedali tvojmu týždennému plánu, alebo v nepravidelných časoch na simuláciu prítomnosti počas dovolenky. Všetko nezávisle od tvojho iPhone, HomePod alebo Apple TV. Automatizuj Elgato Eve prostredníctvom svojej prítomnosti. Svetlá sa automaticky rozsvietia pri prvom príchode a vypnú sa, keď všetci odídu. Vďaka pokročilej, energeticky úspornej automatizácii je to jednoduché vďaka  tvojmu Elgato Eve Energy Strip. O svoje pripojené spotrebiče sa nemusíš báť. Zásuvka Eve Energy Strip disponuje prepäťovú ochranu, overvoltage ochranu a nadprúdovú ochranu. Vychutnaj si vynikajúce. Elegantné čierne prevedenie, ktorý je obalené hliníkovým rámom s odolným 190 cm káblom, veľkoplošnými 90-stupňové vývodmi a manuálne ovládanie bielych LED indikátorov stavu napájania. Eve Energy Strip je postavený tak, aby zapôsobil a bezproblémovo zapadol do tvojho prepojeného ekosystému.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • inteligentná zásuvka s troma zásuvkami s podporou Apple HomeKit
 • kompatibilné s iPhone, iPad alebo iPod touch s iOS 12.1 a novším
 • Wi-Fi 2.4 GHz 802.11b/g/n
 • automatické ovládanie tohto zariadenia s podporou funkcie HomeKit automaticky a mimo domova vyžaduje zariadenie HomePod, Apple TV s tvOS 11 alebo novším alebo zariadenie iPad s operačným systémom iOS 11 alebo novším, ktoré sú nastavené ako domovský rozbočovač (home hub)
 • výkon: AC 230 V, 50 Hz, max 16 A/3680 W
 • prepäťová ochrana: 30 000 A
 • kompatibilné Type E & F zástrčky, Type C & F spotrebiče
 • spolupracuje so všetkými zariadeniami Elgato Eve

Kompatibilita

 • Phone, iPad alebo iPod touch s iOS 12.1 a novším
 • Wi-Fi 2.4 GHz 802.11b/g/n
 • automatické ovládanie tohto zariadenia s podporou funkcie HomeKit automaticky a mimo domova vyžaduje zariadenie HomePod, Apple TV s tvOS 11 alebo novším alebo zariadenie iPad s operačným systémom iOS 11 alebo novším, ktoré sú nastavené ako domovský rozbočovač (home hub)

Rozmery

 • 44 x 4 x 316 mm. 190 cm kábel

Obsah balenia

 • Eve Light Strip, napájací adaptér
Prémiový obchod Prémiový obchod
Už od roku 1996 Už od roku 1996
Komplexné služby Komplexné služby
Apple expert Apple expert
Máš otázky? Všetky dôležité informácie nájdeš tu. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií