Neprihlásený zákazník

DJI
Phantom 4 PRO V2.0

Inteligentný drone s kamerou
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Prenosný a výkonný, pripravený ísť s tebou kamkoľvek. Mavic Phantom Pro bol skonštruovaný tak, aby šiel všade tam, kde ťa dobrodružstvo zavedie.

Viac informácií
1699,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Phantom 4 PRO V2.0

Phantom 4 Pro je vybavený 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závese, integrovaným systémom LightBridge pre prenos obrazu, video pozičným systémom a anti-kolíznymi senzormi. Nový Phantom 4 Pro V2.0 obsahuje prenosový systém OcuSync HD, ktorý podporuje automatické prepínanie dvojfrekvenčného pásma a bezdrôtovo sa pripája k DJI Goggles. Podobne ako modely Phantom 4 Pro a Advanced, Phantom 4 Pro V2.0 je vybavený 1-palcovým 20-megapixlovým snímačom, ktorý dokáže snímať videozáznamy s rozlíšením 4K/60fps a režimy Burst Mode pri rýchlosti 14 fps. Konštrukcia zo zliatin titánu a horčíka zvyšuje tuhosť trupu a znižuje hmotnosť. Systém FlightAutonomy dopĺňa dvojicu zadných obrazových snímačov a infračervené senzoryOkrem toho systém FlightAutonomy obsahuje dvojité snímače zadného zraku a infračervené snímače pre celkovo 5 smerov snímania prekážok a 4 smery vyhýbania sa prekážkam. Palubná kamera bola prepracovaná tak, aby používala 1-palcový 20-megapixelový snímač CMOS. Špeciálne upravený objektív pozostávajúci z ôsmich prvkov je usporiadaný v siedmich skupinách, je to prvá DJI kamera, ktorá používa mechanickú uzávierku, čím eliminuje skreslenie, ku ktorému dochádza pri snímaní rýchlo sa pohybujúcich objektov alebo pri vysokej rýchlosti lietania. Výkonnejšie spracovanie videa podporuje videá H.264 4K pri rýchlosti 60fps alebo H.265 4K pri rýchlosti 30 snímok za sekundu, oba s rýchlosťou 100Mbps. Pokročilé senzory a procesory zaisťujú, že všetko je zachytené s väčším detailom obrazu a obrazovými údajmi potrebnými pre pokročilú postprodukciu. Umožňuje maximálnu rýchlosť letu až 20 m/s a maximálny čas letu až 30 minút, pri použití plne nabitého Inteligentného pohonného akumulátora 5870 mAh. Ovládač Phantom 4 Pro je vybavený vylepšeným systémom LightBridge pre prenos HD obrazu, ktorý pridáva podporu prenosu na frekvencii 5.8 GHz. Možnosť výberu medzi 2.4GHz a 5.8GHz umožňuje pilotovi vyhnúť sa rušeniu a znižuje oneskorenie prenosu obrazu v miestach s extenzívnym využitím frekvencie 2.4GHz. Integrovaný HDMI port, slot pre Micro-SD kartu, mikrofón, reproduktor a Wi-Fi pripojenie umožňuje editáciu fotografií v aplikácii DJI GO, ktoré potom môžeš zdieľať takmer okamžite. Akumulátor diaľkového ovládania s výdržou päť hodín z Phantom 4 Pro robí  kompletné riešenie pre leteckú fotografiu a video.

Na Slovensku nie je legálny spôsob ako filmovať s dronom ako hobby. Je dovolené lietať s dronom ako hobby ale bez kamery. V okamihu pripojenia kamery na bezpilotné lietadlo nastupuje podmienka definovaná Ministerstvom obrany SR v § 64 zákona NR SR 215/2004 Z.z. o ochrane utajovaných skutočností a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Nie je možné uvažovať o prevádzke pre prípady: "bez záznamu", "nekomerčné účely", "sledovanie priestoru pred lietadlom za účelom navigácie" a obdobné. Preto, pre akékoľvek bezpilotné lietadlo, ktoré splní podmienku uvedenú v § 64 musí jeho prevádzkovateľ získať všetky povolenia, súhlasy, ktoré zákon/zákony predpokladajú. Základné informácie sú uvedené na stránke dopravného úradu: http://letectvo.nsat.sk/letova-prevadzka/lietadla-sposobile-lietat-bez-pilota/ , kde je aj uvedené ako postupovať pri získavaní povolenia na vykonávanie leteckých prác. Jedno z povolení je aj povolenie na vykonávanie leteckých prác v súlade s §44 zákona č. 143/1998 Z.z. o civilnom letectve (letecký zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov nie je možné vydať pre fyzickú osobu. 

Špecifikácia produktu

Hlavné vlastnosti

 • 1-palcový Snímač
 • 60fps
 • mechanická uzávierka
 • dvojité kódovanie
 • 5-smerov pre vyhýbanie sa prekážkam
 • 7km dosah ovládania
 • 30-minútový letový čas
 • inteligentný let: Draw: nová technológia pre zadávanie trasy, jednoducho nakreslíš trasu na obrazovke a Phantom Pro 4 poletí daným smerom a bude udržiavať výšku, ActiveTrack: Phantom 4 Pro automaticky rozozná predmety, nasleduje ich a natáča ich v pohybe, to uľahčuje tvorbu komplexných záberov, TapFly: leť kamkoľvek na obrazovke, stačí jednoduché poklepanie, klikni kamkoľvek na obrazovke pre plynulú zmenu smeru letu s automatickým vyhýbaním sa prekážkam a kliknite znovu pre použitie ovládacích pák k zmene smeru, Návrat Domov: vo vylepšenom režime pre návrat domov Phantom 4 Pre automaticky vyberá najvhodnejší trasu pre návrat podľa okolitých podmienok, počas letu zaznamenáva trasu a umožňuje tak návrat po rovnakej trase a vyhne sa prekážkam v prípade, ze dôjde k prerušeniu riadiaceho signálu, Režim Gest: použitie režimu pre gestá umožňuje ľahko vytvárať selfie prostredníctvom pár gest, bez diaľkového ovládania, pokročilá technológia pre spracovanie obrazu umožňuje Phantom 4 Pro prijímať inštrukcie pomocou gest, stačí jednoducho zdvihnúť ruky a pozerať sa na kameru a lietadlo rozozná tento pohyb a uzamkne tak kameru na osobu v strede záberu, akonáhle je všetko pripravené pre fotografiu, stačí roztiahnuť ruky pre udelenie pokynu, spustí sa trojsekundová samospúšť.

Doporučujeme pre

Technické parametre

Drone:

 • maximálna rýchlosť stúpania: 6 m/s v režime Šport
 • maximálna rýchlosť klesania 4 m/s
 • maximálna rýchlosť:72 km /h v režime Šport v bezvetrí
 • maximálna prevádzková nadmorská výška: 6000 m
 • maximálny čas letu: 30 minút
 • satelitné polohovacie systémy: GPS/GLONASS
 • podpora SD kariet Micro SD s maximálnou kapacitou 128GB Class 10 alebo UHS-1

Kamera:

 • senzor: 1" CMOS, efektívne pixely: 20M
 • objektív: FOV 84 ã 8.8 mm/24 mm (35 mm ekvivalnet formátu) f/2.8 - f/11 auto focus na 1 m
 • rozsah ISO: 100 - 3200 (video), 100 - 3200 (fotky)
 • mechanická rýchlosť uzávierky: 8 - 1/2000 s
 • maximálne rozlíšenie záberu: 3:2 4864x3648 a 16:9 5472x3078
 • maximálny dátový tok videa: 100 Mbps

Kompatibilita

 • iOS 9.0 a novší
 • Android 4.4.0 a novší

Rozmery

 • hmotnosť dronu: 1388g
 • diagnonálna veľkosť (bez vrtúľ): 350 mm

Obsah balenia

 • DJI Phantom 4 Pro V2.0, diaľkové ovládanie, vrtule (4 páry), akumulátor, nabíjčka, napájací kábel, Micro USB kábel, Micro SD karta 16GB, prepravná taška

Video

Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni
Posuňte svoje podnikanie vpred. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií