Neprihlásený zákazník

Zľavy pre študentov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame zvýhodnený nákup produktov Apple ako aj iných zariadení. Pri preukázaní sa platnou študentskou kartou ISIC (učitelia ITIC), alebo potvrdením o návšteve školy získaš okamžitú zľavu vo výške 6% (okrem iPad Mini, ktorý získaš so zľavou 4%) z ceny nákupu. Karta musí byť v deň nákupu platná a vek študenta musí byť minimálne 18 rokov a viac. Zľavu si môžeš uplatniť pri nákupe na každej predajni m:zone Apple Premium Reseller, ako aj pri nákupe online z našich stránok. Pri objednávaní zo stránok stačí ak zašleš po potvrdení prijatia objednávky kópiu karty mailom na našu adresu (obvidve strany karty). Nárok na získanie študentskej zľavy je pre nákup jedného Apple zariadenia ročne. Ak máš záujem o realizáciu dodávky Apple produktov a inštalácií pre tvoju školu napíš nám. Pripravíme pre vás tie správne riešenia. Podporujeme študentov, školy a učiteľov.

Zľava sa nevzťahuje na produkty, ktoré sú vo výpredaji, alebo majú inak upravenú cenu (akciové ceny, demo kusy). Rovnako nie je možné študentskú zľavu uplatniť pre produkty iPhone a Apple Watch. Doklad o kúpe je možné vystaviť na meno študenta, držiteľa ISIC karty (alebo potvrdenia o návšteve školy). Zľavu pre študenta nie je možné kombinovať s akýmkoľvek iným typom zliav. Pri nákupe so študentskou zľavou môžete využiť výhodný nákup na splátky. Využi nákup na výhodné splátky priamo na predajniach, alebo priamo z našich stránok. Nemusíš šetriť, jednoduchšie je splácať.

Kompletnú ponuku počítačov Mac pre študentov (už so zobrazením zľavnenej študentskej ceny) nájdeš
v sekcii Pre študentov

V prémiových predajniach m:zone Aupark, m:zone Eurovea v Bratislave a m:zone Aupark v Žiline sú študentské počítače a iPady nachystané na sklade pre každého študenta. Zastav sa u nás a vyskúšaj si výnimočnosť produktov Apple. Naši certifikovaní Apple experti ti radi predvedú a vysvetlia prečo sa oplatí kúpiť iPad alebo Mac namiesto PC.

Podmienky na získanie študentských zliav sú súčasťou obchodných podmienok spoločnosti m:zone s.r.o.

Apple do vašej firmy. Vytvorte si náskok ešte dnes. Zistiť viac
Údaje boli úspešne uložené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií