Neprihlásený zákazník

Zľavy pre študentov

Pre všetkých študentov, učiteľov a školy prinášame možnosť získať nový Mac, iPad a vybraného príslušenstvo výhodnejšie. Pri preukázaní sa platnou študentskou kartou ISIC (učitelia ITIC), alebo potvrdením o návšteve školy získaš okamžitú zľavu vo výške 6% (okrem iPadu Mini, ktorý získaš so zľavou 4% a Apple Pencil [1. generácie], ktorú získaš so zľavou 14%).

Karta musí byť v deň nákupu platná a vek študenta musí byť minimálne 18 rokov a viac. Zľavu si môžeš uplatniť pri nákupe na každej predajni m:zone Apple Premium Reseller, ako aj pri nákupe online z našich stránok. Nárok na získanie študentskej zľavy je pre nákup jedného Apple zariadenia ročne – berie sa do úvahy kalendárny rok. Ak máš záujem o realizáciu dodávky Apple produktov a inštalácií pre tvoju školu napíš nám. Pripravíme pre vás tie správne riešenia. Podporujeme študentov, školy a učiteľov.

Zľava sa nevzťahuje na produkty, ktoré sú vo výpredaji, alebo majú inak upravenú cenu (akciové ceny, demo kusy). Rovnako nie je možné študentskú zľavu uplatniť pre produkty iPhone, Apple Watch alebo software (napr. Microsoft Office). Doklad o kúpe je možné vystaviť na meno študenta, držiteľa ISIC karty (alebo potvrdenia o návšteve školy). Zľavu pre študenta nie je možné kombinovať s akýmkoľvek iným typom zliav. Pri nákupe so študentskou zľavou môžete využiť výhodný nákup na splátky. Využi nákup na výhodné splátky priamo na predajniach, alebo priamo z našich stránok. Nemusíš šetriť, jednoduchšie je splácať.

V prémiových predajniach m:zone Aupark, m:zone Eurovea v Bratislave a m:zone Aupark v Žiline sú študentské počítače a iPady nachystané na sklade pre každého študenta. Zastav sa u nás a vyskúšaj si výnimočnosť produktov Apple. Naši certifikovaní Apple experti ti radi predvedú a vysvetlia prečo sa oplatí kúpiť iPad alebo Mac namiesto PC.

Podmienky na získanie študentských zliav sú súčasťou obchodných podmienok spoločnosti m:zone s.r.o.