Neprihlásený zákazník


Kontaktný formulár
Potrebujete poradiť s výberom alebo implementáciou Apple produktov a riešení vo Vašej firme?
Vyplňte kontaktný formulár a naši odborníci Vás budú obratom kontaktovať.
* Povinné údaje

Pri úvere je zariadenie od začiatku v majetku zákazníka, rovnako si viete odpočítať celú DPH hneď na začiatku.

  • Kópia OP majiteľa spoločnosti
  • Výpisy z firemného účtu za posledné 3 mesiace

V ponuke máme 2 typy leasingov:


Finančný leasing sa uzatvára na obdobie minimálne 30 mesiacov a je určený zákazníkom, ktorí po uplynutí doby leasingu chcú predmet odkúpiť do vlastníctva za vopred dohodnutú cenu.


Classic operatívny leasing je určený zákazníkom, ktorí sú si vedomí potreby investovať do techniky v pravidelných intervaloch, pričom po skončení leasingu už s použitou a morálne zastaranou technikou nechcú mať žiadne starosti. Výška splátky je tu nižšia ako pri Finančnom leasingu a dĺžka leasingu začína už od 6 mesiacov.

Do 7.000€ výpis z OR nie starší ako 6 mesiacov + kópiu OP štatutára.


Nad 7.500€ výpis z OR nie starší ako 6 mesiacov + kópiu OP štatutára + účtovné výkazy za posledné 2 roky (výkaz ziskov a strát + súvaha u firiem, resp. výkaz o majetku a záväzkoch + výkaz o príjmoch a výdavkoch u živnostníkov).

Záruka pri predaji firmám sa riadi Obchodným zákonníkom, zo zákona platí 1 rok. U nás si ju môžete predĺžiť službou m:zone care+ o 1 alebo 2 roky.

Pri odbere 10+ kusov tovaru je nás možné kontaktovať mailom na a dohodneme si detaily.

Ceny do súťaží, darčeky do loajálnych programov či darčeky pre zamestnancov - ak máte záujem nadviazať s nami spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať na .

    Schválenie financovania podlieha samostanému procesu. Uvádzané informácie sa môžu zmeniť aj bez predchádzajúceho upozornenia.
    Finančné služby poskytujú spoločnosti GRENKELEASING s.r.o, COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky a EUROLEASING SK s.r.o.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií