Neprihlásený zákazník
AKCIA: Nakúp teraz bez navýšenia až na 20 mesiacov
Hlavne výhodnejši nákup a lepšie ceny! Podmienkou pre získanie recyklačného bonusu je prinesť staré zariadenie. Akcia platí od 22. februára 2018 do 13. apríla 2019. Nákup je možné uskutočniť priamo v každej predajni m:zone, ale aj pri online objednávkach na našich stránkach.

Trade-in program je skvelou príležitosťou ako mať vždy aktuálny model iPhonu, iPadu, alebo počítača Mac. Naši Apple experti ti v našich predajniach poradia najvhodnejšie riešenie pre teba ako vymeniť zariadenie ktoré máš, za to, ktoré chceš.

Je to jednoduché. V našich predajniach ti povieme presnú cenu výkupu tvojho zariadenia po obhliadke a kontrole stavu. Podmienkou je, aby zariadenie bolo funkčné.

Vieme od teba vykúpiť iPhone 4 a novší, iPad 3 a novší a prenosný počítač Mac ročník 2012 a novší (okrem stolových počítačov Mac).

Samozrejme že nie! Pre získanie recyklačnej zľavy (recyklačného bonusu) môžeš prinesť akékoľvek zariadenie aj inej značky (napr. Samsung, Asus, Toshiba a pod.). Zariadenie môže byť nefunkčné a tiež bez príslušenstva.

Výška recyklačného bonusu závisí od zariadenia ktoré si kupuješ. Pri iPhone získaš za akýkoľvej starý telefón bonus 20€. Pri kúpe iPadu je to 40€, pri kúpe Macu je to 100€. Pri kúpe MacBook Air 13” (predchádzajúca generácia bez Retina displeja) získaš bonus 50€. Akcia sa nevzťahuje na produkty iPhone 6s / 6s Plus, iPad 9,7”.

Kúp si počas akcie iPhone, iPad alebo Mac a prines nám staré (aj nefunkčné) zariadenie a môžeš nakúpiť až na 24 mesiacov bez navýšenia.

Všetky akciové ceny počas akcie Starý za nový NIE je možné kombinovať s inými zľavami (študentská zľava, množstevná zľava, zákaznícka zľava, vernostné karty).
Apple do vašej firmy. Vytvorte si náskok ešte dnes. Zistiť viac
Údaje boli úspešne uložené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií