Neprihlásený zákazník
Jednoducho zaplať starým za nový >
Hlavne výhodnejši nákup a lepšie ceny! Podmienkou pre získanie recyklačného bonusu je prinesť staré zariadenie. Akcia platí od 22. februára 2018 do 13. apríla 2019. Nákup je možné uskutočniť priamo v každej predajni m:zone, ale aj pri online objednávkach na našich stránkach.

Trade-in program je skvelou príležitosťou ako mať vždy aktuálny model iPhonu, iPadu, alebo počítača Mac. Naši Apple experti ti v našich predajniach poradia najvhodnejšie riešenie pre teba ako vymeniť zariadenie ktoré máš, za to, ktoré chceš.

Je to jednoduché. V našich predajniach ti povieme presnú cenu výkupu tvojho zariadenia po obhliadke a kontrole stavu. Podmienkou je, aby zariadenie bolo funkčné.

Vieme od teba vykúpiť iPhone 4 a novší, iPad 3 a novší a prenosný počítač Mac ročník 2012 a novší (okrem stolových počítačov Mac).

Samozrejme že nie! Pre získanie recyklačnej zľavy (recyklačného bonusu) môžeš prinesť akékoľvek zariadenie aj inej značky (napr. Samsung, Asus, Toshiba a pod.). Zariadenie môže byť nefunkčné a tiež bez príslušenstva.

Výška recyklačného bonusu závisí od zariadenia ktoré si kupuješ. Pri iPhone získaš za akýkoľvej starý telefón bonus 20€. Pri kúpe iPadu je to 40€, pri kúpe Macu je to 100€. Pri kúpe MacBook Air 13” (predchádzajúca generácia bez Retina displeja) získaš bonus 50€. Akcia sa nevzťahuje na produkty iPhone 6s / 6s Plus, iPad 9,7”.

Kúp si počas akcie iPhone, iPad alebo Mac a prines nám staré (aj nefunkčné) zariadenie a môžeš nakúpiť až na 24 mesiacov bez navýšenia.

Všetky akciové ceny počas akcie Starý za nový NIE je možné kombinovať s inými zľavami (študentská zľava, množstevná zľava, zákaznícka zľava, vernostné karty).
Apple biznis riešenia presne pre vaše podnikanie. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií