Neprihlásený zákazník

VRÁTENIE TOVARU

U nás nakupujete bez rizika. Vyberiete si napríklad darček a ten sa nepáči, alebo už podobný obdarovaný vlastní? Ak splníte základné podmienky môžete ho u nás bez problémov vrátiť bez ohľadu na to či ste fyzická alebo právnická osoba.
Tovar ktorý si zakúpite v našich predajniach a tak isto aj na stránkach mzone.sk môžete aj v prípade uplynutia zákonnej lehoty (pri nákupe cez internet) vrátiť až do 30 dní. My vám ho vymeníme za iný, alebo vám vrátime peniaze. Tovar musí byť v takomto prípade neotvorený, nepoužitý, nepoškodený a v originálnom balení. Tovar je potrebné vrátiť spolu s príslušenstvom, vrátane dokumentácie, dokladu o zaplatení a dodacieho listu:

kuriérom alebo osobne na:
servisné stredisko m:zone — predajňa m:zone Aupark Bratislava
Einsteinova 18
851 01 Bratislava
Slovenská republika

K tovaru priložte vyplnený formulár na odstúpenie od zmluvy:
Vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy pri predaji tovaru na diaľku (PDF)Ak máte záujem o vrátenie už použitého tovaru po uplynutí zákonom stanovenej lehoty 14 dní, umožníme Vám odstúpenie od zmluvy za poplatok v závislosti od miery opotrebovania príslušného tovaru (vo výške od 5 % do 50 %). Či je zariadenie plne funkčné, pred vrátením skontroluje servisný technik spol. m:zone. Ak vrátený výrobok vykazuje značnú mieru opotrebovania, poškodenia bol aktivovaný alebo prebehlo spustenie zákonnej záruky, spoločnosť m:zone navrhne výšku odkupnej ceny. Po jej vzájomnom odsúhlasení, tovar odkúpime späť.

Je možné vrátiť akékoľvek typy slúchadiel, ale z hygienických dôvodov si spoločnosť m:zone, s.r.o. môže účtovať poplatok za uvedenie do pôvodného stavu ak je to možné (napríklad poplatok za použité silikónové tipy). Z dôvodu povahy výrobku nie je možné vrátiť nasledovné typy výrobkov: ochranné fólie na zariadenia (už aplikované), programové vybavenie, knihy a akúkoľvek literatúru (nedodávané v ochrannej fólii), počítače Mac s vlastnou konfiguráciou (CTO), tak ako je uvedené v Obchodných podmienkach v bode 9.1.

O podrobných možnostiach vrátenia tovaru sa informujte vopred na e-mailovej adrese .

Finančné prostriedky vám budú vrátené do 14 dní od odstúpenia od zmluvy, respektíve od vystavenia dobropisu (v prípade vrátenia nad rámec zákona), bankovým prevodom na vami udaný bankový účet. V prípade, ak neuvediete žiadny bankový účet, vrátime Vám kúpnu cenu rovnakým spôsobom, akým ste ju hradili. Daňový doklad (dobropis) vám bude zaslaný emailom a v prípade vyžiadania aj na poskytnutú poštovú adresu. Náklady na doručenie a vrátenie tovaru nie sú predmetom vrátenia, alebo výmeny (v prípade vrátenia nad rámec ustanovení zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku).Obchodné podmienky spoločnosti m:zone:
Obchodné podmienky

Príloha obchodných podmienok č. 1:
Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy pri predaji tovaru na diaľku (PDF)

Príloha obchodných podmienok č. 2:
Vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy pri predaji tovaru na diaľku (PDF)

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií