Neprihlásený zákazník

Vrátenie tovaru

U nás nakupujete bez rizika. Vyberiete si napríklad darček a ten sa nepáči, alebo už podobný obdarovaný vlastní? Môžete ho u nás bez problémov vrátiť.

Tovar ktorý si zakúpite v našich predajniach a tak isto aj na stránkach mzone.sk môžete aj v prípade uplynutia zákonnej lehoty (pri nákupe cez internet) vrátiť až do 30 dní. My vám ho vymeníme za iný, alebo vám vrátime peniaze. Tovar musí byť v takomto prípade neotvorený, nepoužitý, nepoškodený a v originálnom balení. Tovar je potrebné vrátiť spolu s príslušenstvom, vrátane dokumentácie, dokladu o zaplatení, dodacieho listu do servisného strediska m:zone, v predajni m:zone Aupark Bratislava (Einsteinova 18, 851 01 Bratislava), na centrálu spoločnosti, na Vosková 12, Bratislava 831 01 (pri zaslaní kuriérom), alebo poštou výhradne na adresu centrály.

Pri vrátení už použitého tovaru po uplynutí zákonom stanovenej lehoty 14 dní, je účtovaný storno poplatok v závislosti od miery opotrebovania príslušného tovaru (vo výške od 5% do 30%). Či je zariadenie plne funkčné, pred vrátením skontroluje servisný technik spol. m:zone.Ak vrátený výrobok vykazuje značnú mieru opotrebovania, alebo poškodenia, spoločnosť m:zone navrhe výšku odkúpnej ceny. Po jej vzájomnom odsúhlasení, tovar odkúpime späť.

Je možné vrátiť akékoľvek typy slúchadiel, ale z hygienických dôvodov si spoločnosť m:zone, s.r.o. môže účtovať poplatok za uvedenie do pôvodného stavu ak je to možné (napríklad poplatok za použité silikónové tipy). Z dôvodu povahy výrobku nie je možné vrátiť nasledovné typy výrobkov - ochranné fólie na zariadenia (už aplikované), programové vybavenie, knihy a akúkoľvek literatúru (nedodávané v ochrannej fólii), všetky výrobky, ktoré sa používajú v osobnom kontakte (napr. tlakomer) a produkty, ktorých používanie si vyžaduje zaregistrovanie osôb, zber osobných údajov a sú viazané na výrobné číslo výrobku (napr. Withings váha, registrácia Apple počítačov a iOS zariadení), počítače Mac s vlastnou konfiguráciou (CTO). O podrobných možnostiach vrátenia tovaru sa informujte vopred na e-mailovej adrese .

Finančné prostriedky vám budú vrátené do 14 dní od vystavenia dobropisu, bankovým prevodom na vami udaný účet. Daňový doklad (dobropis) vám bude zaslaný emailom a v prípade vyžiadania aj na poskytnutú poštovú adresu. Náklady na doručenie a vrátenie tovaru nie sú predmetom vrátenia, alebo výmeny (v prípade vrátenia nad rámec ustanovení zákona o elektronickom obchode).

Posuňte svoje podnikanie vpred. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií