Neprihlásený zákazník

VRÁTENIE TOVARU

U nás nakupujete bez rizika. Vyberiete si napríklad darček a ten sa nepáči, alebo už podobný obdarovaný vlastní? Ak splníte základné podmienky môžete ho u nás bez problémov vrátiť bez ohľadu na to či ste fyzická alebo právnická osoba.
Tovar ktorý si zakúpite v našich predajniach a tak isto aj na stránkach mzone.sk môžete aj v prípade uplynutia zákonnej lehoty (pri nákupe cez internet) vrátiť až do 30 dní. My vám ho vymeníme za iný, alebo vám vrátime peniaze. Tovar musí byť v takomto prípade neotvorený, nepoužitý, nepoškodený a v originálnom balení. Tovar je potrebné vrátiť spolu s príslušenstvom, vrátane dokumentácie, dokladu o zaplatení a dodacieho listu:

kuriérom alebo osobne na:
servisné stredisko m:zone — predajňa m:zone Aupark Bratislava
Einsteinova 18
851 01 Bratislava
Slovenská republika

K tovaru priložte vyplnený formulár na odstúpenie od zmluvy:
Formulár na odstúpenie od zmluvy pri predaji tovaru na diaľku (PDF)Ak máte záujem o vrátenie už použitého tovaru po uplynutí zákonom stanovenej lehoty 14 dní, umožníme Vám odstúpenie od zmluvy za poplatok v závislosti od miery opotrebovania príslušného tovaru (vo výške od 5 % do 50 %). Či je zariadenie plne funkčné, pred vrátením skontroluje servisný technik spol. m:zone. Ak vrátený výrobok vykazuje značnú mieru opotrebovania, poškodenia bol aktivovaný alebo prebehlo spustenie zákonnej záruky, spoločnosť m:zone navrhne výšku odkupnej ceny. Po jej vzájomnom odsúhlasení, tovar odkúpime späť.

Z dôvodu povahy výrobku nie je možné vrátiť nasledovné typy výrobkov: štupľové slúchadlá, ochranné fólie na zariadenia (už aplikované), programové vybavenie, knihy a akúkoľvek literatúru (nedodávané v ochrannej fólii), počítače Mac s vlastnou konfiguráciou (CTO), tak ako je uvedené v Obchodných podmienkach v bode 9.1.

O podrobných možnostiach vrátenia tovaru sa informujte vopred na e-mailovej adrese vratenie@mzone.sk.

Finančné prostriedky vám budú vrátené do 14 dní od odstúpenia od zmluvy, respektíve od vystavenia dobropisu (v prípade vrátenia nad rámec zákona), bankovým prevodom na vami udaný bankový účet. V prípade, ak neuvediete žiadny bankový účet, vrátime Vám kúpnu cenu rovnakým spôsobom, akým ste ju hradili. Daňový doklad (dobropis) vám bude zaslaný emailom a v prípade vyžiadania aj na poskytnutú poštovú adresu. Náklady na doručenie a vrátenie tovaru nie sú predmetom vrátenia, alebo výmeny (v prípade vrátenia nad rámec ustanovení zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku).OBCHODNÉ PODMIENKY
Zobraziť PDF na stiahnutie

REKLAMAČNÝ PORIADOK
Zobraziť PDF na stiahnutie

POUČENIE O UPLATNENÍ PRÁVA SPOTREBITEĽA
Zobraziť PDF na stiahnutie

FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY
Zobraziť PDF na stiahnutie
(formulár môžete vyplniť digitálne — kliknutím na políčka)