Neprihlásený zákazník


Hlavne výhodnejši nákup a lepšie ceny pre študentov a učiteľov! Podmienkou pre získanie zľavy je preukázanie, že si študent alebo učiteľ. Akcia platí od 18. augusta 2019 do 26. októbra 2019. Nákup je možné uskutočniť priamo v každej predajni m:zone, ale aj pri online objednávkach na našich stránkach.

Pri predaji stačí keď sa preukážeš platným preukazom ISIC / ITIC, alebo sa preukázať potvrdením o návšteve školy. Podmienkou je vek 18 rokov a viac. Nárok na získanie zľavy je pre nákup jedného Apple zariadenia ročne.

Akcia Back to School platí na prenosné a stolové počítače Mac a iPady. Nový Mac získaš so zľavou 10%. iPad, iPad Air a iPad Pro získaš so zľavou 10%.

Študenstké zľavy sa nevzťahujú na iPhone, Apple Watch, Mac Pro a produkty, ktoré sú vo výpredaji, alebo v akciových cenách. Ale tiež iPad mini, ale ten získaš so zľavou 4%.

Samozrejme že áno! Príslušenstvo nakúpiš so zľavou až 6%. Platí len mimo akciových, alebo inak cenovo zvýhodnených produktov.

Predaj na splátky je možný iba v prípade trvalého pracovného pracovného pomeru. Ale môžeš požiadať svojho rodiča, alebo staršieho súrodenca.

Apple biznis riešenia presne pre vaše podnikanie. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií