Neprihlásený zákazník

Nákup na splátky v predajniach.

V našich predajniach m:zone Apple Premium Reseller v Eurovea Bratislava, Aupark Bratislava a Aupark Žilina si môžete využiť jednoduchý nákup na splátky. Nákup na splátky predstavuje klasický spotrebný úver. Majiteľom tovaru sa stávate okamžite po jeho zaplatení v predajni. Vyberte si produkt a požiadajte predajcu o možnosti jednotlivého splácania. Mesačnú splátku prispôsobte vašmu rozpočtu a máte istotu, že počas celej doby splácania ostane nezmenená. Splácať môžete 6 až 60 mesiacov. Výška úveru sa pohybuje od 100,-€ do 5.000,-€  v závislosti od typu tovaru a zvoleného produktu. Za schválenie spotrebného úveru zodpovedá poskytovateľ finančných služieb spoločnosť COFIDIS, a.s.. Na predajniach je možné využiť aj splátkové produkty spoločnosti Cetelem alebo Quatro.

Základné podmienky pre splátkový predaj

  • Občan SR alebo občan ČR s trvalým pobytom v SR, ktorý dovŕšil 18 rokov
  • Pravidelný a trvalý zdroj príjmu.
  • Bydlisko na území SR
  • Platný telefónny kontakt
  • Žiadateľ je spôsobilý na právne úkony
  • Pokiaľ ste SZČO: kópiu daňového priznania za posledný rok s potvrdením o podaní na finančný úrad (SZČO)

Ako požiadať o nákup na splátky (spotrebný úver) v predajni

Na vybavenie úveru Vám postačí:

  • doklad totožnosti:

- platný občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list, preukaz zdravotného poistenia, preukaz ŤP,ZŤP,ZŤP/P)

  • potvrdenie o výške príjmu:

- Zamestanec na trvalý pracovný pomer- vyplnený a Vašim zamestnávateľom potvrdený originál formuláru potvrdenie o výške príjmu (nie starší ako 30 dní od vystavenia), alebo výpis z bankového účtu.

- SZČO - kópiu daňového priznania za posledný rok s potvrdením o podaní na finančný úrad (SZČO)

- Dôchodca - kópiu posledného výmeru starobného / invalidného dôchodku alebo potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku

Výpis z bankového účtu (kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výšku príjmu a odosielateľ príjmu).

Pri niektorých variantách úveru vám k žiadosti o úver stačí doložiť (do určitej výšky úveru) občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti. Prípadne sa informujte o požadovaných dokladoch priamo v predajni. Konečné schválenie spotrebného úveru je výhradne v zodpovednosti spoločnosti poskytujúcej finančné služby (Cofidis, Cetelem, Quatro). Spoločnosť m:zone nenesie žiadnu zodpovednosť za neschválenie (neposkytnutie) úveru žiadateľovi. 

Viac informácií o nákupe na splátky

Nákup na splátky cez internet online!

Aktuálne môžete využiť možnosť nakupovať na splátky aj priamo z našich stránok. Pri každom produkte máte pod cenou odkaz na kalkulačku splátok, kde si vypočítate aká bude ich výška. Potom to je už veľmi jednoduché. Tu si prečítajte ďalšie informácie.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií