Neprihlásený zákazník

Nákup na splátky v predajniach.

V našich predajniach m:zone Apple Premium Reseller v Eurovea Bratislava, Aupark Bratislava a Aupark Žilina si môžete využiť jednoduchý nákup na splátky. Nákup na splátky predstavuje klasický spotrebný úver. Majiteľom tovaru sa stávate okamžite po jeho zaplatení v predajni. Vyberte si produkt a požiadajte predajcu o možnosti jednotlivého splácania. Mesačnú splátku prispôsobte vašmu rozpočtu a máte istotu, že počas celej doby splácania ostane nezmenená. Splácať môžete 6 až 60 mesiacov. Výška úveru sa pohybuje od 100,-€ do 5.000,-€  v závislosti od typu tovaru a zvoleného produktu. Za schválenie spotrebného úveru zodpovedá poskytovateľ finančných služieb spoločnosť COFIDIS, a.s.. Na predajniach je možné využiť aj splátkové produkty spoločnosti Cetelem alebo Quatro.

Základné podmienky pre splátkový predaj

  • Občan SR alebo občan ČR s trvalým pobytom v SR, ktorý dovŕšil 18 rokov
  • Pravidelný a trvalý zdroj príjmu.
  • Bydlisko na území SR
  • Platný telefónny kontakt
  • Žiadateľ je spôsobilý na právne úkony
  • Pokiaľ ste SZČO: kópiu daňového priznania za posledný rok s potvrdením o podaní na finančný úrad (SZČO)

Ako požiadať o nákup na splátky (spotrebný úver) v predajni

Na vybavenie úveru Vám postačí:

  • doklad totožnosti:

- platný občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list, preukaz zdravotného poistenia, preukaz ŤP,ZŤP,ZŤP/P)

  • potvrdenie o výške príjmu:

- Zamestanec na trvalý pracovný pomer- vyplnený a Vašim zamestnávateľom potvrdený originál formuláru potvrdenie o výške príjmu (nie starší ako 30 dní od vystavenia), alebo výpis z bankového účtu.

- SZČO - kópiu daňového priznania za posledný rok s potvrdením o podaní na finančný úrad (SZČO)

- Dôchodca - kópiu posledného výmeru starobného / invalidného dôchodku alebo potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku

Výpis z bankového účtu (kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výšku príjmu a odosielateľ príjmu).

Pri niektorých variantách úveru vám k žiadosti o úver stačí doložiť (do určitej výšky úveru) občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti. Prípadne sa informujte o požadovaných dokladoch priamo v predajni. Konečné schválenie spotrebného úveru je výhradne v zodpovednosti spoločnosti poskytujúcej finančné služby (Cofidis, Cetelem, Quatro). Spoločnosť m:zone nenesie žiadnu zodpovednosť za neschválenie (neposkytnutie) úveru žiadateľovi. 

Viac informácií o nákupe na splátky

Nákup na splátky cez internet online!

Aktuálne môžete využiť možnosť nakupovať na splátky aj priamo z našich stránok. Pri každom produkte máte pod cenou odkaz na kalkulačku splátok, kde si vypočítate aká bude ich výška. Potom to je už veľmi jednoduché. Tu si prečítajte ďalšie informácie.