Neprihlásený zákazník
Macbook Pro

Mac to zvládne lepšie.

Geniálna jednoduchosť. Neskutočný výkon, ktorý ti zjednoduší život. Či už pracuješ, tvoríš alebo sa len tak hráš. Mac je vymyslený od A do Z v Apple, preto je všetko dokonale optimalizované a prepojené. Aj s tvojim iPhonom.

MacBook Air so zľavou až 100 € >

Rozumie si s programami,
ktoré používaš.

Či už robíš hudbu, účtovníctvo, projektuješ domy alebo vytváraš weby, na Macu pobežia programy pre tvoju prácu na jednotku. Skvele si rozumie s cloudovými aplikáciami. Už sme spomínali, že v Macu nájdeš Pages, Numbers alebo aj Keynote?

Rozumie si s& programami, ktoré používaš

Okná dokorán.

Na Macu pohodlne otvoríš Microsoft 365 dokumenty, či už je to Word alebo prezentácia v PowerPointe. Balík programov Microsoft 365 k tomu nepotrebuješ, nič ti ale nebráni si ho nainštalovať.

Okná dokorán

Tlač, skenuj,
pripojuj.

Vďaka USB-C adaptérom pripojíš k Macu tvoje zariadenia od iných výrobcov, napríklad externý monitor. Mac môžeš ovládať aj starou myšou. Doplnky Apple, ako je Magic Keyboard, AirPods alebo Magic Mouse, ti ho ale pomôžu využívať naplno.

Tlaˇč, skenuj, pripojuj

Veľký kamarát
iPhonu.

S tvojím iPhonom bude Mac v dokonalej symbióze. Môžeš využívať AirDrop a po pripojení na iCloud budú tvoje dokumenty alebo napríklad rozčítané články prístupné na oboch zariadeniach. Čo začneš na Macu, pohodlne dokončíš na iPhone. A naopak!

Veľký kamarát iPhonu

V jednoduchosti
je krása.

Mac je v tom najlepšom slova zmysle jednoduchý. Vďaka intuitívnosti MacOS si raz dva budete rozumieť. Ikony mnohých aplikácií už poznáš z iPhonu a všetko dôležité nájdeš v spodnej lište. Zástupcu aplikácií a aj dokumenty, ktoré máš otvorené.

V jednoduchosti je krása

Pripravený na
poriadnu akciu.

Výkon má Mac obrovský aj vďaka tomu, že za hardvérom a softvérom stojí jedna spoločnosť. Všetko je dokonale optimalizované a zároveň maximálne zabezpečené, vrátane platieb. Tie môžeš autorizovať pohodlne cez Touch ID.

Pripravený na poriadnu akciu

Mac je dostupný.

MacOS sa aktualizuje bezplatne, po dlhé roky tak budeš mať tú najnovšiu verziu systému. Hardvér Macu má tiež výdrž a dlhodobo si uchováva vysokú hodnotu. Až raz budeš chcieť Mac vymeniť, môžeš ho napríklad predať na protiúčet.

Mac je dostupný

V M1 je sila.

Všetky Macy sú ohromne výkonné, tie s čipmi M1 sú ale ešte ďalej. S ľahkosťou zvládnu aj tie najnáročnejšie projekty a navyše zaisťujú maximálne bezpečie. Automaticky šifrujú súbory, celý operačný systém a chránia tvoje heslá.

V M1 je sila

Grafika, ktorá
nemá obdoby.

S GPU, aké majú Macy, môžeš upravovať a rendrovať 4K videá v plnej kvalite, bleskurýchle spracovávať rastre a hrať hry s maximálnym rozlíšením.

Grafika, ktorá nemá obdoby

Máme Mac pre každého:

Lorem ipsum

MacBook Air

Tvoj od 1129 € 1029 €,
alebo od 22,50 € mesačne.

Vybrať
Lorem ipsum

MacBook Pro 13"

Tvoj už od 1449 €,
alebo od 31,69 € mesačne.

Vybrať
Lorem ipsum

MacBook Pro 14" a 16"

Tvoj už od 2249 €,
alebo od 49,19 € mesačne.

Vybrať
Lorem ipsum

iMac 24"

Tvoj už od 1449 €,
alebo od 31,69 € mesačne.

Vybrať
Lorem ipsum

Mac mini

Tvoj už od 799 €,
alebo od 17,47 € mesačne.

Vybrať
Lorem ipsum

Mac Studio

Tvoj už od 2299 €,
alebo od 50,28 € mesačne.

Vybrať

Splátky je možné získať až po splnení podmienok splátkovej spoločnosti COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky. Spoločnosť COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, si vyhradzuje právo zamietnuť poskytnutie spotrebného úveru. Splátky je možné zrealizovať v kamenných predajniach m:zone a tiež online na www.mzone.sk.

Príklad výpočtu splátok, pri ktorom bolo počítané s cenou tovaru 1029,00 € s DPH (MacBoook Air 256GB). Presná výška splátky na 60 mesiacov je 22,50 € s DPH. Akontácia (priama platba): 0,00 €. Bez poistenia. RPMN 11,84 %. Ročná úroková miera: 11,26 %. Celková čiastka splatená klientom: 1350,00 €. Využitý splátkový produkt: “m:zone special”.

Spoločnosť m:zone si vyhradzuje právo akciu kedykoľvek (aj počas trvania akcie) modifikovať alebo prípadne tiež zrušiť.