Neprihlásený zákazník

Vypočítaj si jednoducho
cenu svojho zariadenia:

Okamžitý výkup je možné zrealizovať priamo v našich m:zone predajniach v bratislavskom Auparku a Eurovei, alebo tiež v Auparku v Žiline. Ak sa nemôžeš zastaviť v našich predajniach osobne, môže za teba zrealizovať výkup aj niekto iný, prípadne nám môžeš svoje zariadenie zaslať. Pre bližšie info o výkupe mimo našich predajní stačí ak nám napíšeš na vykup@mzone.sk, a my sa s tebou spojíme (aj telefonicky, ak ti to bude vyhovovať).

Nevadí! Aktuálne vieme od teba vykúpiť tablet, alebo smartfón aj inej značky (Samsung, Huawei, Honor, Sony, Nokia, Xiaomi). Počítače len od Apple. Zastav sa v našich predajniach a naši Apple experti ohodnotia tvoje zariadenie pre okamžitý výkup. U nás nájdeš rady, pomoc, ale aj konzultáciu.

Samozrejme! Dokonca to je tá najvýhodnejšia varianta, ako si znížiť mesačný výdaje a zároveň si užívať vždy aktuálne Apple produkty.

Tvoje data prenesieme do nového zariadenia. Ostanú v bezpečí. Pomôžeme ti aj s nastavením zálohovania aby si mal vždy istotu, že budeš mať k nim prístup.

Vždy je možné vykúpiť iba jedno zariadenie v rámci nákupu nového.

Nie je vôbec potrebný. Ak ho však máš a zariadenie nie je staršie ako 3 mesiace (kupované bolo v SK, alebo CZ) získaš vyššiu výkupnu cenu.

Ak máš odložené balenie (krabicu) a príslušenstvo (napájací adaptér, kábel) získaš vyššiu výkupnú cenu. Ak ho nemáš, nevadí, vieme vykúpiť aj bez orginál krabice.

Posuňte svoje podnikanie vpred. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií