Neprihlásený zákazník

Áno, výkup je možné zrealizovať pohodlne online z pohodlia domova, alebo priamo v ktorejkoľvek z našich predajní v bratislavskom Auparku a Eurovei, alebo Auparku v Žiline. Pri osobnom odbere v predajni ti výkupnú sumu započítame ako protihodnotu. Pri doručení kuriérom ti výkupnú sumu pošleme na účet.

Nevadí! Aktuálne vieme od teba vykúpiť tablet, alebo smartfón aj inej značky (Samsung, Huawei, Honor, Sony, Nokia, Xiaomi). Počítače len od Apple. Zastav sa v našich predajniach a naši Apple experti ohodnotia tvoje zariadenie pre okamžitý výkup. U nás nájdeš rady, pomoc, ale aj konzultáciu.

Aktuálne je možné výkup kombinovať so splátkovým predajom iba v našich kamenných predajniach.

Pri výkupe online si všetky svoje dáta, ešte predtým ako nám zariadenie pošleš, odzálohuj podľa návodu, ktorý nájdeš na tomto linku. Pri výkupe v predajni ti s prenosom dát pomôžeme my.

Áno. Celková suma výkupu však nesmie byť vyššia ako cena nákupu.

Nie je vôbec potrebný. Ak ho však máš a zariadenie nie je staršie ako 3 mesiace (kupované bolo v SK, alebo CZ) získaš vyššiu výkupnu cenu.

Ak máš odložené balenie (krabicu) a príslušenstvo (napájací adaptér, kábel) získaš vyššiu výkupnú cenu. Ak ho nemáš, nevadí, vieme vykúpiť aj bez orginál krabice.