Neprihlásený zákazník
Apple pre firmy. Teraz ešte výhodnejšie.

Vypočítaj si jednoducho
cenu svojho zariadenia:

Nevadí! Aktuálne vieme od teba vykúpiť tablet, alebo smartfón aj inej značky (Samsung, Huawei, Honor, Sony, Nokia, Xiaomi). Počítače len od Apple. Zastav sa v našich predajniach a naši Apple experti ohodnotia tvoje zariadenie pre okamžitý výkup. U nás nájdeš rady, pomoc, ale aj konzultáciu.

Samozrejme! Dokonca to je tá najvýhodnejšia varianta, ako si znížiť mesačný výdaje a zároveň si užívať vždy aktuálne Apple produkty.

Okamžitý výkup je možné zrealizovať priamo v našich m:zone predajniach v bratislavskom Auparku a Eurovei, alebo tiež v Auparku v Žiline. Ak sa nemôžeš zastaviť v našich predajniach osobne, môže za teba zrealizovať výkup aj niekto iný, prípadne nám môžeš svoje zariadenie zaslať. Pre bližšie info o výkupe mimo našich predajní stačí ak nám napíšeš na vykup@mzone.sk, a my sa s tebou spojíme (aj telefonicky, ak ti to bude vyhovovať).

Tvoje data prenesieme do nového zariadenia. Ostanú v bezpečí. Pomôžeme ti aj s nastavením zálohovania aby si mal vždy istotu, že budeš mať k nim prístup.

Nie je vôbec potrebný. Ak ho však máš a zariadenie nie je staršie ako 3 mesiace (kupované bolo v SK, alebo CZ) získaš vyššiu výkupnu cenu.

Ak máš odložené balenie (krabicu) a príslušenstvo (napájací adaptér, kábel) získaš vyššiu výkupnú cenu. Ak ho nemáš, nevadí, vieme vykúpiť aj bez orginál krabice.

MacBook Pro a iPad Pro. Lídri vo svete biznisu. Zistiť viac
Údaje boli úspešne uložené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií