Neprihlásený zákazník

m:zone, eurovea, bratislava

Tipy pre nákup v Eurovea
Eurovea - m:zone Apple Premium Reseller

m:zone Apple Premium Reseller

Eurovea Galleria, Pribinova 8
811 09 Bratislava
Otváracie hodiny
Pondelok až Nedeľa 10:00 - 21:00
+ 421 2 38 100 100
m:zone servis Eurovea | mailTo('javascript_charcode', 'servis.eurovea@mzone.sk') ?> | + 421 907 700 233
široký sortiment doplnkov a príslušenstva pre Apple

Najväčší výber

Na najväčšej predajnej ploche na Slovensku si môžete vybrať zo širokého sortimentu doplnkov a príslušenstva pre iPhone, iPad, iPod a počítače Apple. Nájdete tu obľúbené produkty od významných svetových značiek Griffin, Belkin, iSkin, Bose, JBL, LaCie, be.ez, Tucano, Urbano, Monster, Elgato, Twelve South, Zagg, Adobe, Roxio a mnohé ďalšie.

Vyskúšajte si Mac

Originál Apple

Prišiel čas na zmenu. Vyskúšajte si Mac. Prenosné počítače MacBook, MacBoook Pro, MacBook Air, Stolové iMac-y, Mac Pro. celú modelovú radu iPod-ov, Apple Cinema Display, Apple TV a ďalšie originál produkty Apple.

Obaly a púzdra pre iPhone, iPad, iPod, a Mac

Originál doplnky

Obaly a púzdra pre iPhone, iPad, iPod, a Mac. Nabíjačky, stojany, káble, reproduktorové sústavy, doplnky do auta. Programové vybavenie pre Mac, disky, televízne tunery a ďalšie zaujímavé príslušenstvo.

osobný prístup

osobný prístup

Oslovte našich predajcov. Prešli náročnou certifikáciou a školeniami aby pre vás vybrali to správne riešenie či už hľadáte počítač, alebo príslušenstvo.

osobný nákup

osobný nákup

Predvedieme vám ako to funguje. Praktické ukážky prečo je Mac obľúbený, jeho jednoduchosť, intuitívnosť, ale aj vysoký výkon a spoľahlivosť. Osobne len pre vás.

finančné služby

Vyberte si Mac, alebo iný produkt a využite možnosť nákupu na spátky. Priamo na predajni si zvolíte dĺžku splácania ci výšku spátok. Informujte sa v predajni.

finančné služby

Pri nákupe môžete platiť platobnými kartami VISA, VISA electron, Maestro, MasterCard, American Express.

eurovea galleria

Jedinečné miesto pre nákupy, oddych, alebo zábavu. Navštívte novú štvrť Bratislavy. Parkovanie počas pracovných dní je 3 hodiny zadarmo. Počas víkendov zadarmo od rána 9:00 do 2:00 ráno.

Eurovea Galleria
Pribinova 8
811 09 Bratislava
Otváracie hodiny
Pondelok až Nedeľa 10:00 - 21:00
Fotografie predajne
insertPopupJs() ?>