👉 Aktuálne sme vyťaženejší než zvyčajne. Ďakujeme za pochopenie.
Neprihlásený zákazník

BOSE
Soundlink Flex Stone Blue

Prenosný reproduktor z dielne Bose
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Hudba poháňa a dopĺňa množstvo životných vášní a ty si tú svoju chceš vziať so sebou – kamkoľvek ideš. Bluetooth reproduktor SoundLink Flex je dokonalým hudobným spoločníkom, ktorý dokáže odolať vode, prachu a nárazom. Či už ideš na túru do hôr alebo máš priateľov na večeru, výkonný SoundLink Flex ťa ohromí výkonom a hlbokými, bohatými tónmi.

Viac informácií
170,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

Soundlink Flex Stone Blue

Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Revolve+ produkuje verný zvuk v uhle 360 °, ale nielen to. Bol navrhnutý tak, aby šíril hlboké basy na všetky smery a kvalitný zvuk, z ktorého ti doslova spadne sánka. To znamená, že keď ho bude počúvať v miestnosti ktokoľvek a kdekoľvek, každému ponúkne rovnaký zvukový zážitok. Pokiaľ ho umiestniš v blízkosti steny, zvuk bude vyžarovať a odrážať naprieč miestnosťou okolo teba - teraz sa môžeš do hudby skutočne ponoriť a cítiť sa tak, akoby si bol na obľúbenom koncerte. A vďaka flexibilnej rukoväti bude všade tam, kam chceš ísť a kam si budeš chcieť hudbu priniesť. Reproduktor SoundLink Revolve+ má vode odolnú konštrukciu s certifikátom IP55 a vďaka tomu ho môžeš bez obáv umiestniť a počúvať na mnohých miestach, ako napríklad pri bazéne alebo pri kuchynskom dreze. Dokonalosť je v detaile a žiadny detail nie je príliš malý. Na reproduktore nie je ani náznak hraničného švu alebo spoja. To preto, že v Bose vytvorili nový proces jednokusového výlisku, ktorý hraničné spoje odstránil - proste nič než krása. Flexibilná textilná rukoväť umožňuje ľahké prenášanie SoundLink Revolve+. Prenosný Bluetooth reproduktor potrebuje impozantnú životnosť batérie. Tento reproduktor ju má. Nabíjacia lítium-iónová batéria dokáže ponúknuť prevádzku až 17 hodín - pre celodenné počúvanie. Iste, niektoré iné reproduktory môžu hrať dlhšie, ale nie bez kompromisov pre hlboké a silné basy, ktoré získaš z Bluetooth reproduktora Bose.

Špecifikácia produktu

Hlavné vlastnosti

Cítiš silné, hlboké spojenie s miestami, kam ideš. Dáva to zmysel, že rovnaký pocit by si chcel aj pre svoju hudbu. Tu žiari SoundLink Flex. Zvuk je ostrý, čistý a bez skreslenia, takže môžeš počuť každý nástroj a nuansy vokálov. Výšky a basy sú vyvážené, čo ti umožní počuť každú výšku tónu. A jeho silné basy dokážu dunieť a reprodukovať hudbu, ktorá nabije energiou a rozkýva hlavu. To všetko je možné vďaka inovatívnej technológii umiestnenej v krásnom a všestrannom dizajne. Prísne testovaný tak, aby spĺňal certifikát odolnosti IP67. Ponor ho do vody a bude hrať ďalej. Dokonca pláva, takže sa nepotopí na dno, ak ti spadne do vody. Reproduktor je chránený aj pred prachom, takže sa nemusíš báť, že sa na pláži dostane do piesku. Aby sa zabezpečila ďalšia ochrana pred vodou, prachom a nečistotami, reproduktor a pasívne žiariče pod oceľovou mriežkou sú vyrobené z odolných vodotesných materiálov a tesne priliehajú k puzdru reproduktora. Reproduktor SoundLink Flex Bluetooth špeciálne vyrobený z odolných materiálov.Vďaka oceľovej mriežke a odolnému náteru je pripravený na každé dobrodružstvo. Jeho pevný exteriér vydrží takmer každú nehodu, napríklad pád na podlahu. Hrubá prášková vrstva mriežky dodáva reproduktoru odolnú textúru, ktorá odolá všetkému, čomu ho vystavíš. Prášková vrstva sa nelúpe a je odolná voči korózii a UV žiareniu. Napriek všetkým tým „tvrdým rečiam“ sa jedinečný ergonomický dizajn tohto bezdrôtového reproduktora ľahko drží a dobre sa drží v ruke, kdekoľvek ho chytíš. SoundLink Flex je dostatočne všestranný na to, aby si si ho mohol vziať kamkoľvek so sebou. A vďaka svojej technológii PositionIQ sa automaticky prispôsobí tomu, ako je orientovaný, aby optimalizoval zvuk. Či už stojí vzpriamene, leží na chrbte alebo visí na svojej odolnej slučke, SoundLink Flex dodá tvoju hudbu v plných a vyvážených tónoch. Či už pracuješ na dlhú zmenu alebo si užívaš deň pri vode, SoundLink Flex ti poskytne soundtrack po celý deň. Na jedno nabitie vydrží až 12 hodín a keď príde čas na dobitie, môžeš ho rýchlo nabiť cez port USB-C. SoundLink Flex je sám o sebe neuveriteľný. Ale ako všetky reproduktory Bose, aj tento všestranný prenosný reproduktor je ešte lepší, keď sa spojí s inými reproduktormi. Spáruj ho s iným reproduktorom SoundLink Flex alebo iným reproduktorom z rodiny Bose Soundlink, aby si aktivoval režim Party a vychutnal si to, čo počuješ vo viacerých miestnostiach. SoundLink Flex môžeš tiež pripojiť aj k Bose Smart Soundbarom, takže môžeš mať prehľad o diani vo filme, aj keď si mimo televízora. SoundLink Flex je produkt najmodernejšieho inžinierstva a je nabitý exkluzívnymi technológiami Bose. Jeho inovatívny akustický menič je navrhnutý tak, aby poskytoval čo najčistejší zvuk a silné, hlboké basy, ktoré skutočne zapôsobia. Technológia digitálneho spracovania signálu (DSP), vlastný kód a vlastné algoritmy reproduktora spolupracujú na zaistení optimálnej kvality zvuku, nech si kdekoľvek.

Technické parametre

 • kompaktný prenosný reproduktor
 • odolný voči vode, prachu a nárazom s certifikáciou IP67
 • technológia PostitonIQ pre prispôsobenie orientácie pre optimalizovaný zvuk
 • výdrž batérie 12 hodín na jedno nabitie (lítium-iónová batéria)
 • nabíjanie cez USB-C
 • Bluetooth
 • technológia digitálneho spracovania signálu (DSP)
 • aplikácia Bose Connect pre správu spárovaných zariadení a možnosť personalizácie
 • vstavaný mikrofón pre telefonovanie

Rozmery

 • šírka: 20 cm, hĺbka: 5,3 cm, výška 9 cm
 • hmotnosť: 453 g

Obsah balenia

 • Reproduktor SoundLink Flex
 • Nabíjací kábel USB-C na USB-A (čierny)
 • Manuál

Video

Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni