Neprihlásený zákazník

BOSE
Noise Canceling Headphones 700 Soapstone

Bezdrôtové sluchadlá s potlačením hluku
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Akcia

Slúchadlá Bose Noise Canceling 700 poskytujú všetko, čo očakávaš  od sluchadiel a vlastnosti, ktoré si si nikdy nedokázal predstaviť. 

Viac informácií
359,00 € 389,00 € zľava 8% Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

Noise Canceling Headphones 700 Soapstone

Pozri sa na ne ako na inteligentné slúchadlá, vďaka ktorým získaš ľahký prístup k hlasovým asistentom, alebo s istotou zavolaj s najvýkonnejším mikrofónovým systémom na snímanie hlasu. A potom je tu Bose AR, prvotriedna platforma rozšíreného audia, ktorá ti poskytne nové úžasné zvukové zážitky. Bose Headphones 700 sú vybavené bezkonkurenčným systémom štyroch mikrofónov, ktorý zachytáva a izoluje tvoj hlas a potlačí hluk okolo teba. Budeš počuť a bude ťa počuť, ako nikdy predtým, dokonca aj v hlučnom prostredí. Slúchadlá sú optimalizované pre Google Assistant a Amazon Alexa, takže si v aplikácii Bose Music môžeš vybrať tú správnu službu. Ak chceš aktivovať hlasového asistenta, stačí stlačiť tlačidlo na pravom sluchadle. V Bose Headphones 700 je ešte vylepšené, to čo je pre Bose najznámejšie. Teraz si môžeš prispôsobiť svoje prostredie pomocou 11 úrovní potlačenia hluku. Keď zvyšuješ potlačenie hluku, postupne znižuješ rozptyly, ktoré počuješ na hlasných miestach. Alebo ho zníž na úroveň, v ktorej budeš počuť svet, ako keby sivôbec nenosili slúchadlá s potlačením hluku. Pre rýchle prerušenie stlač tlačidlo pre režim konverzácie, aby si prerušil hudbu a nechal okolitý hluk preniknúť, ideálne na rýchle zadanie objednávky kávy alebo rozhovor so spolupracovníkom. Bose AR je prvá platforma rozšírenej zvukovej reality svojho druhu, ktorá umožňuje úžasné nové zvukové zážitky tým, že ti pomáha zostať v spojení s digitálnym svetom a súčasne sa zapájať do fyzického sveta. Vďaka kombinácii sily weareble zvukových produktov, mobilných zariadení a integrovaných aplikácií, odomkne Bose AR potenciál zažiť úplne nové spôsoby cestovania, cvičenia, učenia sa, hrania a ďalších možností tým, že rozšíri tvoj svet o obsah namiesto tvojích očí. Funkcie a dostupnosť Bose AR sa môžu líšiť. Výrobky s podporou Bose AR majú vo vnútri zabudované senzory pohybu, ktoré dokážu zistiť tvoju orientáciu hlavy a pohyb tela, keď ich nosíš. Aplikácie rozšírené o Bose AR potom môžu tieto informácie použiť spolu s údajmi o polohe z tvojho mobilného zariadenia a ponúknuť ti zvukový obsah prispôsobený tomu, kde sa nachádzaš a čo robíš.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • SMART slúchadlá pre počúvanie hudby
 • nadčasový a dokonale spracovaný dizajn
 • dokonalý zvuk
 • hlasový asistent ALEXA a Google Assistant
 • prepracovaný systém mikrofónov pre čistý hlas pri telefonovaní
 • zabudované mikrofóny pre snímanie pokynov
 • Bose Music APP pre ovládanie slúchadiel
 • Bluetooth 5.0
 • výdrž batérie: 20 hodín, čas dobíjania 2.5 hodiny, rýchly čas nabíjania: 15 minút nabíjania postačí pre 3.5 hodiny prehrávania
 • pripojenie USB-C

Rozmery

 • 16,5cm x 20,3cm x 5,1cm (š x v x h)
 • váha 252g

Obsah balenia

 • sluchadlá Noice Canceling Headphones 700, audio kábel, nabíjací kábel USB, puzdro

Video

Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií