Neprihlásený zákazník
Získaj iPad Pro a ušetri viac než 600 € >

Bluetens
Náhradné elektródy pre Smart elektrostimulátor S 12ks

Náhradné elektródy pre Smart ekeltrostimulátor
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

12 náhradných elektród veľkosti S k smart elektrostimulátoru Bluetens. Veľkosť S je vhodná pre ošetrenie menších oblastí tela, ako sú napríklad lakte, členky, krk alebo paže.

Viac informácií
15,90 € Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Náhradné elektródy pre Smart elektrostimulátor S 12ks

Elektródy môžeš použiť opakovane, približne 20x - 30x a ich životnosť podporíš prikladaním na suchú a čistú pokožku. Elektródy uchovávaj najlepšie v pôvodnom uzatvárateľnom obale, ktorý zabráni vysychaniu vodivého gélu. Elektródy a gél sú vyrobené z kvalitných nealergizujúci materiálov a sú prispôsobené k lepšej vodivosti a rozptylu prúdu pri elektroterapii. Veľkosť M je ideálna pre programy Cure, Relax alebo Tone a všetky oblasti tela, ktoré ti pre najefektívnejší účinok odporučí aplikácie Bluetens Get Better. Kvôli polarite môžeš mať pocit, že niektoré z elektród nefungujú - žiadne obavy, 4 elektródy pracujú správne a nezávisle na sebe. Ak si praješ, môžete Bluetens vypnúť a ľahko pohybovať elektródami tak, aby boli správne umiestnené na nervových zakončeniach. 4 elektródy musia byť umiestnené na koži, bez toho aby sa prekrývali. Zároveň sa uisti, že je kábel správne pripojený k Bluetens. Ak elektródy vysychajú, môžeš do časti s gélom jemne prstami votrieť 1 alebo 2 kvapky vody. Elektródy je vhodné vymeniť, ak sa zhorší ich priľnavosť, alebo ak po začatí programu cítiš mravenčenie.

Dôležité upozornenie: Osoby s kardiostimulátorom alebo s náchylnosťou k epileptickým záchvatom nesmú Bluetens používať. Používanie elektrostimulátora sa neodporúča tehotným ženám, ľuďom trpiacim herniou a eventraciou. Ľudia so srdcovým ochorením sa musia vyhnúť použitiu elektród v oblastiach okolo srdca. Bluetens by ste tiež nemali používať, ak máte implantáty alebo kovové protézy, srdcové ochorenia alebo arytmiu, cukrovku (so stratou citlivosti), závažné poruchy krvného obehu dolných končatín.

Špecifikácia produktu

Hlavné vlastnosti

  • liečebné postupy pre 20 diagnóz - program TREATMENT (Kŕče a sťahy, vyvrtnutia, bolesti chrbta, chronická bolesť bedier, Fibromyalgia (bolesti svalov, šije, ramien a chrbta), Ischias (húsar),Tendinopatia (zápal šliach), chronická žilová nedostatočnosť, pocit ťažkých nôh
  • zbavt sa bolestí chrbta, svalov a kĺbov - program CURE (Osteoartóza, artritída, Neuralgia trojklanného nervu, zápal šliach, zápal okostice, fibromyalgii, kĺbové ochorenia, vyvrtnutia, prekrvenie nôh, predmenštruačný syndróm, endometrióza)
  • uži si relaxačnú masáž - program RELAX (program Relax je nastavený na okamžité uvoľnenie svalov a účinnej prevencii svalových kŕčov, program stimuluje krvný obeh a odstraňuje toxíny nahromadené vo svaloch)
  • posilňuj svaly bez zaťaženia - program TONE (posilnenie svalov, úľava od bolesti, optimalizácia svalového napätia, posilnenie svalov, tréning vytrvalosti)
  • vylepši svoje športové výkony - program RECOVERY (správna starostlivosť o svaly a telo po tréningu je kľúčom k lepším športovým výsledkom a rýchlejšej rekonvalescencie, riama elektrostimulácia (EMS) významne zvýši obehovú výmenu v unavených svaloch a odstráni toxíny a odpadové látky)

Technické parametre

  • 12 náhradných elektród veľkosti S k elektrostimulátoru Bluetens
  • opakované použitie pre 20 - 30 programov (opotrebenie elektród závisí od typu pokožky a ochlpenia)
  • uzatvárateľný obal chráni elektródy pred vyschnutím
  • balenie vystačí približne na 3 mesiace elektroterapie
  • balenie neobsahuje elektrostimulátor Bluetens
Prémiový obchod Prémiový obchod
Už od roku 1996 Už od roku 1996
Komplexné služby Komplexné služby
Apple expert Apple expert
Apple biznis riešenia presne pre vaše podnikanie. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií