Neprihlásený zákazník

Beats
Solo Pro Wireless Noise Canceling Headphones Ivory

Bezdrôtové slúchadlá on-ear s adaptívným potláčaním hluku
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Nechaj sa inšpirovať muzikou z bezdrôtových slúchadiel Solo Pro. So slúchadlami Solo Pre máš na výber z dvoch režimov počúvania, adaptívne potláčanie hluku Pure ANC tí vytvorí priestor ponoriť sa do tvorivej práce, kým v režime priepustnosti nestratíš kontakt s okolím.

Viac informácií
299,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

Solo Pro Wireless Noise Canceling Headphones Ivory

Každý detail slúchadiel Solo Pro je starostlivo premyslený. Vrátane intuitívneho zapínania a vypínania slúchadiel rozložením a zložením. Ich dizajn spája eleganciu s ergonómiou pre výnimočné pohodlie i pri dlhšom nosení. A batéria vydrží až 22 hodín, takže nech ideš počas dňa kamkoľvek, bez hudby určite nezostaneš. Slúchadlá Solo Pro majú vyspeú akustickú platformu so silným, presvedčivým zvukom a vyváženým tónovým podaním. Dva rôzne posluchové režimy ti umožnia zvoliť, či chceš okolitý svet vnímať, alebo pustiť z hlavy. Technológia adaptívneho potláčanie hluku Pure ANC aktívne blokuje okolitý hluk a v reálnom čase kalibruje zvukové podanie, aby bola zachovaná zvuková čitateľnosť, dynamický rozsah a emotívny náboj muziky. Vytvorí ti tak priestor na inšpirovanú tvorivú prácu. Priebežne vyhľadáva okolité zvuky, ktoré je potrebné potlačiť a pritom automaticky reaguje na to, ako slúchadlá sedia na hlave. Podľa toho potom optimalizuje zvukový výstup, aby bol zážitok z počúvania výnimočný. Slúchadlá Solo Pro sú stvorené pre pohodlné nosenie všade, kam ťa život zavedie. Nie každá situácia si ale pýta o potláčanie hluku. Režim priepustnosti necháva do slúchadiel prirodzene prenikať viac zvukov z okolia, bez toho, aby znižoval výnimočnosť posluchového zážitku. Medzi oboma režimami ľahko prepneš jednoduchým stlačením tlačidla, takže v každej situácii máš vždy ten správny zvuk. Kvôli intuitívnemu ovládaniu sú vytvorené prvé slúchadlá, ktoré sa zapínajú a vypínajú jednoducho tak, že ich rozložíš alebo zložíš. Solo Pro majú pri bežnom používaní so zapnutou funkciou Pure ANC alebo režimom priepustnosti energiu na 22 hodín počúvania. Keď oba režimy vypneš, v režime predĺženej výdrže tí budú slúchadlá na batériu hrať až 40 hodín. A keď sa ti batéria vybije a potrebuješ len trochu šťavy navyše, 10minutovým Fast Fuel dobitím získaš 3 hodiny počúvania. Vďaka Bluetooth triedy 1 majú dlhší dosah s minimom výpadkov. Ich pripojenie je stabilné. Akcelerometer na detekciu reči a dvojica mikrofónov, ktorá funguje metódou formovanie lúča, umožňuje slúchadlám zamerať tvoj hlas a odfiltrovať okolitý hluk. Pomocou hladko integrovaných ovládacích prvkov na náušníku môžeš pohotovo vybavovať hovory, preskakovať skladby a ovládať hlasitosť. Nastavenie slúchadiel je okamžité, stačí slúchadlá rozložením zapnúť a podržať pri iPhone. K Apple Watch, iPadu alebo Macu sa ti už pripoja automaticky. So Siri sa teraz dohodneš ľahšie, než kedykoľvek predtým. Stačí povedať "Hey Siri" a aktivuje sa hlasom. Na iPhone nemusíš ani siahnúť.  Solo Pro majú vďaka novému sluchátkovému čipu Apple H1 rýchlejšie, stabilnejšie bezdrôtové pripojenie k zariadeniam.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • aktívne potláčanie hluku (ANC) blokuje okolitý hluk
 • technológia Beats Pure ANC sa prispôsobuje vonkajšiemu hluku a presnému usadeniu slúchadiel a pritom zachováva zvukovú kvalitu prehrávanej muziky
 • v režime priepustnosti si pri počúvaní udržíš kontakt s okolím
 • až 22 hodín počúvania (až 40 hodín pri vypnutom ANC a priepustnosti)
 • 10minutovým nabíjaním v režime Fast Fuel dobiješ slabú batériu na 3 hodiny počúvania
 • intuitívne zapnutie a vypnutie slúchadiel rozložením a zložením
 • ergonomická konštrukcia pre optimálne pohodlie pri dlhodobom nosení
 • hladko integrované ovládacie prvky na náušníku a podpora hlasového ovládania
 • hlasová aktivácia "Hey Siri" a vyššia rýchlosť připojenia vďaka sluchátkovému čipu Apple H1
 • pripojenie cez Bluetooth triedy 1 zaručuje väčší dosah a minimum výpadkov
 • prevedenie on-ear
 • pripojenie: Bluetooth, kompatibilné s technológiou Bluetooth 4.0

Rozmery

 • výška: 17.9 cm
 • hmotnosť: 267 g

Obsah balenia

 • sluchadla Beats Solo Pro, puzdro na nosenie, Lightning/USB-A kábel
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií