Neprihlásený zákazník

Beats
Powerbeats Pro Wireless Earphones Black

In-Ear bezdrôtové sluchadlá
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Dopraj si sluchadlá na poriadny tréning. Powebeats Pro sú absolútne bezdrôtové sluchadlá, ktoré premenia to, ako trénuješ.

Viac informácií
249,90 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

Powerbeats Pro Wireless Earphones Black

Powerbeats Pro sú totálne bezdrôtové sluchadlá pre eltitných športovcov, pri ktorých sa ti nebudú pliesť žiadne drôty. Vďaka nastaviteľným háčikom za uši a koncovkám do uší v niekoľkých veľkostiach tí budú sluchadlá sedieť ako uliaté. Bez ohľadu na to, ako si pri tréningu dávaš do tela. Ľahké sluchadlá počítajú s vrcholnými výkonmi a ich vylepšená odolnosť proti potu a vode ti pomôže dostať kondíciu na vyššiu úroveň. Každé slúchadlo vydrží hrať až 9 hodín, takže ťa muzika s dynamickým, vyváženým zvukom bude motivovať tak dlho, ako potrebuješ. Powerbeats Pre hrajú dynamicky a pritom vyvážene. Ich kompletne prerobená akustická sústava reprodukuje zvuk verne, čitateľne a s väčším dynamickým rozsahom. Výborne ale môžu znieť len slúchadlá, čo bezchybne sedia. Preto sú tnavrhnuté s dôrazom na ergonomické pohodlie. Či chceš počúvanie ovládať na ľavom, alebo pravom sluchadle, voľba je na tebe. Ovládať hlasitosť alebo preskakovať skladby môžeš na každom sluchadle, takže iPhone alebo iné zariadenie, z ktorého si hudbu púšťaš, nemusíš brať do ruky. Snímače automatického prehrávania a pozastavenie spoznajú, keď si sluchadlá dáš do uší a chceš to poriadne rozbaliť. A vďaka podpore hlasového ovládania na najrôznejších kompatibilných zariadeniach sa pri tréningu nemusíš ničím rozptyľovať. So Siri sa teraz dohodneš ľahko ako nikdy. Stačí povedať "Hey Siri" a aktivuje sa hlasom. Na iPhone nemusíš ani siahnúť. Powerbeats Pro majú vďaka novému sluchátkovému čipu Apple H1 rýchlejšie, stabilnejšie pripojenie k zariadeniam. Vďaka Bluetooth triedy 1 majú dlhší dosah s minimom výpadkov. Ich pripojenie je stabilné, aj keď si stále v pohybe. Každé sluchadlo je k zariadeniu pripojené nezávisle, čo prispieva k väčšej spoľahlivosti a voľnosti pri počúvaní hudby i pri telefonovaní. Hlasový akcelerometer a niekoľko mikrofónov dokáže zamerať tvoj hlas a odfiltrovať okolitý hluk. Nastavenie slúchadiel je okamžité - stačí otvoriť puzdro a podržať ho pri iPhone. Automaticky sa ti potom pripoja aj k Apple Watch, iPad a Mac.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

  • bezdrôtové in-ear sluchadlá
  • 9 hodín posluchu (s nabíjacím púzdrom viac než 24 hodín)
  • nastaviteľné háčiky za uši sú pohodlné a pevne držia
  • odolná konštukcia s odolnosťou proti potu a vode
  • ovládanie hlasitosti a preskakovanie skladieb na oboch sluchadlách, podpora hlasového ovládania a automatické prehrávanie a pozastavenie
  • silný, vyvážený zvuk s veľkým dynamickým rozsahom a izoláciou hluku
  • čistá hlasová aktivácia "Hey Siri" a vyššia rýchlosť pripojenia vďaka sluchadlovému čipu Apple H1
  • každé sluchadlo je nezávislé pripojené cez Bluetooth triedy 1,čo zaručuje väčší dosah a minimum výpadkov

Obsah balenia

  • Powerbeats Pro, nabíjacie púzdro, koncovky do uší v štyroch veľkostiach, Lightning/USB-A nabíjací kábel
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií