Neprihlásený zákazník

Apple
Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm Gold Stainless Steel Case with Gold Milanese Loop

Krok zdravým smerom
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Rozbalené Akcia Dopredaj

Dôležité upozornenie: funkcia Cellular (e-sim) nieje v Slovenskej republike dostupná a zatiaľ žiaden operátor konektivitu Cellular na Slovensku oficiálne nepodporuje

Tvoj nepostrádateľný spoločník toho teraz vie ešte viac. Úplne nové snímanie teploty pre hlbší vhľad do ženského zdravia Detekciu autonehody, nech môžeš byť viac v pokoji. Sledovanie fáz spánku pre lepší prehľad o tom, ako spíš. A nové tréningové metódy vo vylepšenej aplikácii Cvičenie. Budúcnosť zdravia ešte nikdy nevyzerala tak dobre.

Viac informácií
829,00 € 899,00 € zľava 8% Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm Gold Stainless Steel Case with Gold Milanese Loop

Hladký a súvislý dizajn dovedený do krajnosti. Apple Watch Series 8 majú brilantný veľký stále zapnutý displej. Vďaka tenkému rámčeku siaha až k okrajom a elegantne kopíruje krivky puzdra. Stále zapnutý Retina displej. S prehľadom zvládneš všetko. Na jasnom stále zapnutom displeji vyzerajú detailné ciferníky parádne. A je na nich dobre vidieť, aj keď máš ruku dole. Pretože je displej väčší, pohodlne sa ti naň zmestia všetky užitočné komplikácie a ľahko sa prstom trafíš, kam potrebuješ. Inovácie, ktoré umožnili skonštruovať taký krásny stále zapnutý displej od okraja k okraju, zároveň ohromne zvýšili jeho odolnosť. Vďaka silnému prednému sklíčku, robustnej geometrii a rovnej spodnej strane len tak nepraskne. Odolnosť proti prasknutiu Robustný dizajn. Odolnosť proti prachu Podľa špecifikácie IP6X. Odolnosť proti vode Vodeodolnosť WR50 na plávanie. Čím viac informácií o svojom zdraví máš, tým viac toho pre neho môžeš urobiť. Vyspelé zdravotné snímače na Apple Watch Series 8 ti poskytnú ucelený vhľad a pomôžu ti lepšie pochopiť, ako si na tom. Svojmu cyklu porozumieš ako nikdy. Apple Watch Series 8 majú inovatívny nový snímač, ktorý v spánku monitoruje tvoju teplotu. Môžeš tak sledovať, ako sa priebežne mení. Sledovanie cyklu na základe týchto dát spätne odhaduje dobu ovulácie. To sa môže hodiť pri plánovaní rodičovstva. A keď sa tieto dáta prepoja s informáciami o tepovej frekvencii a záznamy o menštruácii, budeš mať o svojom cykle detailný prehľad. Predpoveď periódy. Odteraz menšia neznáma. Podľa dát o teplote na zápästí sa počítajú presnejšie odhady, kedy dostaneš menštruáciu. Tiež si teraz môžeš nechať zobraziť upozornenie, keď záznamy o cykle vykazujú potenciálne odchýlky, ako je nepravidelná alebo dlhá menštruácia. Históriu cyklov potom môžeš odovzdať svojmu lekárovi, aby ste ich spolu mohli prebrať. Aplikácia Spánok toho vie viac ako len sledovať, ako skôr. Ukáže ti, koľko času pripadá na fázu REM, na základný a hlboký spánok a kedy ťa zrejme niečo prebudilo. Kedykoľvek si urob EKG. Aplikácia EKG na Apple Watch Series 8 dokáže vygenerovať EKG podobné jednozvodovému elektrokardiogramu. Meraj si hladinu kyslíka v krvi. Z tejto inovácie sa ti bude tajiť dych. Jedinečný snímač a aplikácia v Apple Watch Series 8 umožňujú zmerať si hladinu saturácie krvi kyslíkom, kedykoľvek chceš. A cez deň v noci ju priebežne snímajú na pozadí. Svoje obľúbené aplikácie máš na zápästí. Priamo na hodinkách máš prístup k desiatkam tisíc aplikácií v App Store. To z Apple Watch robí ideálne osobné zariadenie na všetko, čo ťa baví.

zobraziť viac
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni