Neprihlásený zákazník

Apple
Pencil

Predĺžená ruka predstavivosti
4 hodnotenia
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Pri používaní iPad Pro nastanú momenty, kedy potrebuješ väčšiu presnosť. So starostlivo "vystrúhanou" ceruzkou Apple Pencil, sme ešte viac rozšírili všestrannosť funkcií Multi-Touch. Technológia v jej vnútri sa úplne odlišuje od všetkého, čo sme kedy vytvorili. 

Viac informácií
99,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Pencil

Nech skicuješ v parku, maľuješ portrét, alebo projektuješ, Apple Pencil ti dáva celý rad nástrojov v jednom. A ani v najmenšom ťa nebrzdí. Sú chvíle, kedy na iPade Pro môžeš chcieť ešte väčšiu presnosť. Apple Pencil rozširuje všestrannosť technológie Multi-Touch a poskytuje dodatočnú presnosť pre úlohy, ako je písanie, kreslenie, alebo anotovanie. Umožňuje vytvárať najrôznejšie efekty s presnosťou na jednotlivé pixely, a tak ti dáva dosiaľ nepoznanú tvorivú slobodu. Pencil je navrhnutý spoločne s iPad Pro a iOS, a preto je neuveriteľne presný a rýchly. iPad Pro rozozná, kedy sa ho dotýkaš prstom a kedy v ruke držíš Apple Pencil. Keď iPad Pro rozozná Apple Pencil, dotykový subsystém skenuje jeho signál 240-násobne za sekundu. Získava tak dvakrát viac dátových bodov ako pri ovládaní prstom. Tieto dáta v kombinácii so softvérom Apple v praxi znamenajú, že obrázok, ktorý máš v hlave, delí od obrázku na displeji len pár milisekúnd. V jeho štíhlom tele sa skrývajú jemné a presné tlakové senzory, ktoré dokážu vyhodnocovať najrôznejšie sily. Starostlivo umiestnený senzor presne rozpoznáva, ako silno na hrot Apple Pencil tlačíš. Keď chceš nakresliť hrubšie čiaru, pritlač. Jemným dotykom nakreslíš tenké čiary. Dva senzory náklonu v hrote Apple Pencil vyhodnocujú náklon a uhol ruky. Tým dokážeš využiť efekt tieňovania rovnako ako pri kreslení uhlíkom alebo obyčajnou ceruzkou. Plne nabítý Pencil ti vydrží 12 hodín práce a nabíjanie prebieha prostredníctvom Lightning konektoru pod magnetickým viečkom, ktorý pripojíš k svojmu iPad Pro.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

  • rozširuje všestrannosť technológie Multi-Touch
  • poskytuje dodatočnú presnosť pre úlohy, ako je písanie, kreslenie, alebo anotovanie
  • umožňuje vytvárať najrôznejšie efekty s presnosťou na jednotlivé pixely
  • dotykový subsystém skenuje signál 240-násobne za sekundu
  • 12 hodín používania
  • nabíjanie prebieha prostredníctvom Lightning konektoru pod magnetickým viečkom

Kompatibilita

  • iPad Pro 12.9" (1.a 2. generácia), iPad Pro 9.7", iPad Pro 10.5", iPad Air 10.5", iPad 9.7" (6.gen.), iPad 10.2" (7.gen), iPad mini (2019)

Obsah balenia

  • Apple Pencil, náhradný hrot, Lightning adaptér

Video

Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni
Posuňte svoje podnikanie vpred. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií