Neprihlásený zákazník
Získaj zľavu pre študenta 10 %

Apple
MacBook Pro 16" Touch Bar
6-Core i7 2.6GHz 16GB 512GB Space Grey (2019)

Nový MacBook Pro so 16" Retina displejom s True Tone
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Pre tých, ktorí prekonávajú hranice a menia svet, pre nich je vyrobený najvýkonnejší notebook. Nový MacBook Pro so strhujúcim 16-palcovým Retina displejom, superrýchlym procesorom, grafikou ďalšej generácie, najväčšou kapacitou batérie zo všetkých MacBookov, novým Magic keyboard

Viac informácií
2699,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Vlastná konfigurácia
Skladové zásoby: overiť

MacBook Pro 16" Touch Bar
6-Core i7 2.6GHz 16GB 512GB Space Grey (2019)

a ohromným úložiskom. Je to vrcholný profesionálny notebook pre najnáročnejších užívateľov. Nový MacBook Pro má fantastický 16-palcový Retina displej - vôbec najväčší Retina displej zo všetkých notebookov Apple. Jas 500 nitov prispieva k vynikajúcemu podaniu svetlých tónov a žiarivo jasnej biele. Presné fotografické zarovnanie molekúl tekutých kryštálov zase umožňuje zobrazenie dokonale temnej čiernej. Široký farebný gamut P3 zaručuje nádherny realistický obraz fotiek a videí. Či už si kdekoľvek, svoju prácu uvidíš v najlepšom možnom svetle. 16-palcový MacBook Pro prichádza s úplne novou úrovňou výkonu v notebooku. Vďaka vyspelejšiemu termálnemu riešeniu môže procesor Intel Core i9 až s ôsmimi jadrami a 16 vláknami udržať väčší výkon dlhšiu dobu. Pritom dosahuje až 2,1 vyšší výkon než štvorjadrový MacBook Pro. Nech vrstvíš desiatky stôp a efektov, rendruješ 3D modely, alebo kompiluješ a testuješ kód, pôjde ti to od ruky úplne samo. Grafika AMD Radeon Pre série 5000M poskytuje vôbec najvyšší grafický výkon v MacBooku Pro. Základný model 16-palcového MacBooku Pro je proti základnému modelu predchádzajúcej generácie viac ako dvakrát rýchlejší. Video v ultravysokom rozlíšení tak prehráva úplne hladko a rendruje výrazne rýchlejšie. 16-palcový MacBook Pro posúva pracovnú efektivitu na novú úroveň. Nová klávesnica Magic Keyboard má zdokonalený nožnicový mechanizmus so zdvihom 1 mm pre pohodlné a tiché písanie s presnou odozvou. Na Touch Bare máš po ruke šikovné skratky a Touch ID umožňuje rýchle overovanie používateľa. Fyzická klávesa Escape príde vhod pri rýchlom prepínaní medzi režimami a zobrazeniami. A šípky usporiadané do obráteného T umožňujú plynulú navigáciu, nech prechádzaš riadky kódu, prechádzaš tabuľky, alebo hráš hry. MacBook Pro má poriadny zvuk. Systém šiestich reproduktorov vytvára mohutný stereo zvuk, ktorý zaplní celú miestnosť. Takto neznie žiadny notebook. Dvojité woofery v antirezonančnom usporiadaní zásadne obmedzujú vibrácie. Majú čistejší, prirodzenejší zvuk a o pol oktávy hlbšie basy. Sústava troch mikrofónov štúdiovej kvality je porovnateľná s profesionálnymi mikrofónmi iných výrobcov. Krásne tak môžeš nahrávať dokonale čisté podcasty alebo si na cestách zaznamenávať hudobné nápady. 16-palcový MacBook Pro má batériu s najväčšou kapacitou, akú bola kedy daná do notebooku Apple. 100Wh lítium-polymérová batéria má toľko energie, koľko si žiada väčší displej, dodáva vyšší dlhodobý príkon a navyše vydrží dlhšie - až 11 hodín bezdrôtového prehliadanie webu alebo prehrávanie videa. Takže budeš mať viac času na prácu - bez dobíjania.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • model: 2019
 • procesor: 6-Core Intel Core i7 2.6GHz 9. generácie s Turbo Boost 4.5 GHz
 • pamäť: 16GB pamäť RAM 2666MHz DDR4
 • úložný priestor: 512GB interná flash pamäť
 • displej: 16“ Retina displej s technológiou True Tone
 • Touch Bar: s integrovaným snímačom Touch ID
 • podpora videa: dva displeje s rozlíšením 6016 x 3384, štyri displeje s rozlíšením 4096 x 2304, digitálný výstup cez Thunderbolt 3, natívny výstup DispayPortu cez USB-C, výstup VGA, HDMI, Thunderbolt 2 cez adaptéry (balenie ich neobsahuje, je možné ich zakúpiť samostatne)
 • grafika: Radeon Pro 5300M s 4GB GDDR6, Intel UHD Graphics 630
 • pripojenie: 4x Thunderbolt 3 porty (USB-C) s podporou pre nabíjania, DisplayPort, Thunderbolt (až 40 Gb/s), USB 3.1 generácia 2 (až 10 Gb/s)
 • kamera: vstavaná FaceTime HD kamera 720p
 • klávesnica: podsvietená slovenská klávesnica Magic Keyboard (full size)
 • Force Touch trackpad: citlivejší na dotyk a prítlak s podporou ovládania multigestami
 • zvuk: Hi-fi zostava šiestich reproduktorov s woofermi v antirezonančnom usporiadaní, široký stereo zvuk, sústava 3 mikorfónov štúdiovej kvality s vysokým odstupom signálu o šumu a  smerovým formovaním lúča
 • bezdrôtové technológie: Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11ac IEEE 802.11a/b/g/n
 • batéria: 100Wh lítium-polymérová batéria s výdržou až do 11 hodín práce, 96W USB-C napájací adaptér

Rozmery

 • rozmery výška: 1,62 cm, šírka: 35,79 cm, hĺbka: 24,59 cm
 • hmotnosť: 2 kg

Obsah balenia

 • v balení dodávaný 96W USB-C napájací adaptér, USB-C nabíjací kábel 2m
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií