Neprihlásený zákazník

Apple
MacBook Pro 13" Touch Bar Rozbalený
Quad-Core i5 2.0GHz 16GB 512GB Space Grey (2020)

Nový MacBook Pro. Sila v pohybe.
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Rozbalené Dopredaj
-39%

Otvorené balenie, aktivovaný, bez poškodení. Vymienaný Top Case. Skrátená záruka 12 mesiacov. 

 • v balení nie je pribalený 61W USB-C napájací adaptér a  USB-C nabíjací kábel 2m
Viac informácií
1309,00 € 2129,00 € zľava 39% Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Skladové zásoby: overiť

MacBook Pro 13" Touch Bar Rozbalený
Quad-Core i5 2.0GHz 16GB 512GB Space Grey (2020)

Procesor 8. a 10. generácie s grafikou rýchlejšou až o 80%, konfigurovateľný až do 32GB pamäti, strhujúci Retina displej s technológoiu True Touch, Magic Keyboard, Touch Bar a Touch ID na ešte produktívnejšiu prácu. To je nový model MacBook Pro 13". MacBook Pro posúva notebook na úplne novú úroveň výkonu a prenosnosti. Nech ťa tvoje nápady povedú kamkoľvek, vďaka vysoko výkonnému procesoru a pamäti, vyspelej grafike a fantasticky rýchlemu úložisku sa tam dostaneš rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. S krásne kompaktným a ľahkým počítačom. 13-palcový MacBook Pro si vďaka štvorjadrovému procesoru Intel Core i7 desiatej generácie (konfigurácia) poradí aj s najnáročnejšími úlohami. Kompilovanie kódu, vrstvenie mnohých stôp v hudobných skladbách alebo kódovanie videa na ňom zvládneš ďaleko rýchlejšie. 13-palcový MacBook Pro si teraz vôbec prvýkrát môžeš objednať až s 32 GB pamäte - pre až o 50% rýchlejšie úpravy gigapixelových obrázkov vo Photoshope, možnosť načítať viac virtuálnych hudobných nástrojov alebo mimoriadne hladký chod niekoľkých virtuálnych počítačov naraz. Procesor Intel Core desiatej generácie s novou výkonnou grafikou Iris Plus podáva až o 80 percent vyšší grafický výkon než predchádzajúca generácia. To znamená pohotový strih videa, rýchlejšie 3D rendrovanie a plynulejšie hry. Ohromne rýchla SSD jednotka 13palcového MacBooku Pro dosahuje rýchlosť sekvenčného čítania až 3,0 GB/s.Štandardné konfigurácie majú oproti predchádzajúcej generácii dvojnásobné kapacity (256 GB, 512 GB a 1 TB). Voliteľné 4TB úložisko ti umožní nosiť všetky fotky a videá všade so sebou. A vďaka čipu Apple T2 Security sa všetko za chodu automaticky šifruje. 13-palcový MacBook Pro je navrhnutý tak, aby ti na ňom všetko išlo rýchlejšie a efektívnejšie. Nová klávesnica Magic Keyboard má zdokonalený nožnicový mechanizmus s 1mm zdvihom. Prináša zďaleka najlepší dojem z písania na notebooku Mac. Vyhradená klávesa Escape príde vhod pri rýchlom prepínaní medzi režimami a zobrazeniami. Šípky v usporiadaní do obráteného T ti uľahčí prechádzaní riadkov kódu, prechádzanie tabuliek aj hranie hier. Na Touch Bar máš po ruke šikovné skratky a Touch ID umožňuje rýchle overovanie používateľa. Rozšír si pracovnú plochu. O iPad. Sidecar zväčší tvoj pracovný priestor na Mac o iPad, ktorý poslúži ako druhý displej.Pracuj v jednej aplikácii a pritom nahliadaj do druhej. Alebo si grafiku zobraz na MacBooku Pro a nástroje aj palety na iPade. Obrazovky môžeš aj zrkadliť, takže sa na obidvoch zobrazí to isté. Trebárs keď potrebuješ ostatným niečo ukázať. Sidecar ti umožní využívať v tvorivých aplikáciách na Mac jednoduchosť a presnosť Apple Pencilu. S Apple Pencil môžeš navrhovať v Illustrator, upravovať fotky v Affinity photo alebo vytvárať 3D modely v ZBrush. Na šikovnom bočnom paneli máš po ruke aj nepostrádateľné klávesy Command, Control a Shift.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • model: 2020
 • procesor: švorjadrový Intel Core i5 2.0GHz 10.generácie Turbo Boost až 3,8 GHz
 • pamäť: 16GB 3733MHz LPDDR4X
 • úložný priestor: 512GB SSD
 • displej: 13“ Retina displej s technológiou True Tone
 • Touch Bar: s integrovaným snímačom Touch ID
 • podpora videa: jeden externý displej 6K s rozlíšením 6016 x 3384, s obnovovacou frekvenciou 60Hz, jeden externý 5K displej s rozlíšením 5120 x 2880 s obnovovacou frekvenciou 60Hz, dva displeje 4K s rozlíšením 4096 x 2304, digitálný výstup cez Thunderbolt 3, natívny výstup DispayPortu cez USB-C, výstup VGA, HDMI, Thunderbolt 2 cez adaptéry (balenie ich neobsahuje, je možné ich zakúpiť samostatne)
 • grafika: integrovaná grafika Intel Iris Plus Graphics
 • pripojenie: 4x Thunderbolt 3 porty (USB-C) s podporou pre nabíjania, DisplayPort, Thunderbolt (až 40 Gb/s), USB 3.1 generácia 2 (až 10 Gb/s)
 • kamera: vstavaná FaceTime HD kamera 720p
 • klávesnica: podsvietená slovenská klávesnica Magic Keyboard, Touch Bar, Snímač Touch ID
 • Force Touch trackpad: citlivejší na dotyk a prítlak s podporou ovládania multigestami
 • zvuk: výstup pre slúchadlá 3.5 mm, stereo reproduktory s vysokým dynamickým rozsahom, tri mikrofóny
 • bezdrôtové technológie: Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11ac IEEE 802.11a/b/g/n
 • batéria: 58Wh lítium-polymérová batéria s výdržou až do 10 hodín práce, 61W USB-C napájací adaptér

Rozmery

 • rozmery výška 1.56 cm, šírka 30,41 cm, hĺbka 21.24 cm
 • hmotnosť 1,4 kg
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni