Neprihlásený zákazník

Apple
Leather Wallet with MagSafe California Poppy

Kožená peňaženka s MagSafe k iPhone
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

MagSafe je nová rada doplnkov, ktoré sa k iPhone rýchlo pripnú a umožňujú bezdrôtové nabíjanie. Ich farebnými kombináciami si iPhone doladíš presne podľa svojho štýlu.

Viac informácií
65,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Leather Wallet with MagSafe California Poppy

Kožená peňaženka k iPhone je navrhnutá s ohľadom na štýl aj funkčnosť, predstavuje praktický doplnok na nosenie občianského preukazu a platobných kariet. Je vyrobená zo špeciálne činenej francúzskej kože a silnými ukrytými magnetmi sa hladko prichytí k zadnej strane iPhone. Môžeš ju pricvaknúť aj k telefónu s nasadeným priehľadným alebo silikónovým krytom a vytvoriť si tak jedinečnú osobnú kombináciu. Kožená peňaženka je odtienená, takže do nej môžeš bezpečne uložiť platobné karty.

Kožená peňaženka pre iPhone je vyrobená z prírodnej kože. Jej vzhľad sa bude počas používania meniť. Môže sa nej vytvoriť patina a pod vplyvom mastnoty z tvojej pokožky a priameho slnka môže zmeniť farbu, čím sa len umocní jej prírodný vzhľad.

Čistenie kože môže spôsobiť zmenu jej farby. V teplej mydlovej vode navlhči čistú handričku a potom ňou opatrne očisti peňaženku pre iPhone. Môžeš tiež použiť čistú suchú handričku s neagresívnym čistiacim prostriedkom. Čistiace prostriedky a kondicionéry na kožu môžu zmeniť farbu kože.

Peňaženku pre iPhone nevystavuj dlhodobo silnému slnečnému svetlu, vysokým teplotám ani vlhkosti. Ak je farbená koža vystavená vode, mastným látkam, mejkapu a farbeným látkam (napríklad džínsom), môžu sa na nej vytvoriť škvrny.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

  • originálna Apple peňaženka s MagSafe pre iPhone
  • kompatibilná s iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max
  • priestor pre vloženie kreditný kariet
  • materiál pravá koža
  • farbivo aplikované priamo do usne

Obsah balenia

  • kožená peňaženka s MagSafe k iPhone
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni
Posuňte svoje podnikanie vpred. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií