Neprihlásený zákazník

Apple
iMac 24" 4.5K Apple M1
8-core CPU and 8-core GPU 256GB Pink

Nový iMac, teší ma.
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Inšpirovaný tým najlepším z produktov Apple. A ako vymenený vďaka čipu M1. Vynikne v akomkoľvek priestore. A dokonale ti zapadne do života.

Viac informácií
1779,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Ušetri ešte viac pri výkupe tvojho iPhonu, iPadu, Macu alebo Apple Watch*
Vlastná konfigurácia
Skladové zásoby: overiť

iMac 24" 4.5K Apple M1
8-core CPU and 8-core GPU 256GB Pink

Za svoj jedinečný dizajn vďačí iMac čipu M1, prvému systému na čipe pre Mac. Práve vďaka nemu je tak tenký a kompaktný, že sa hodí na ešte viac miest než predtým. M1 integruje procesor, grafiku, pamäť a ďalšie komponenty v jedinom čipe, ktorý sa schová do krásnej útlej konštrukcie. Váži sotva 5 kíl, dokonale vyvážený stoja a bleskovo rýchle porty Thunderbolt, magnetický napájací konektor a opletený kábel vo farbe iMac, brilantný 4.5K Retina displej, to všetko robí nový iMac ešte lepším. Na 24-palcový Retina 4.5km displeji vyzerá všetko ohromne detailne a ostré.Filmy a videá sú vďaka širokému farebnému gamutu P3 s viac ako miliardou farieb ako živé. Obrázky pôsobia pri fantastickom jase 500 nitov oslnivo. Špičková antireflexná vrstva zaručuje väčšie pohodlie a lepšiu čitateľnosť. A technológia True Tone automaticky prispôsobuje farebnú teplotu displeja svetelným podmienkam prostredia, aby výsledné zobrazenie bolo čo najprirodzenejšie. Takže nech upravuješ fotky, chystáš prezentácie, alebo pozeráš seriály, na iMacu všetko vyzerá nádherne. FaceTime HD kamera s rozlíšením 1080p, zaostrená na teba. Toto je vôbec najlepšia kamerová sústava na Macu. Dvojnásobné rozlíšenie zvyšuje kvalitu videohovorov, väčší snímač zachytáva viac svetla a vyspelý obrazový signálový procesor (ISP) čipu M1 výrazne vylepšuje kvalitu obrazu. Mikrofóny iMacu snímajú všetko čisto a zrozumiteľne, nech už si voláš s kamarátom, striháš zvukové stopy, alebo napríklad nahrávaš podcast. Sústava troch mikrofónov štúdiovej kvality je navrhnutá tak, aby potláčala spätnú väzbu a hovory tak boli prirodzenejšie a plynulejšie. Vďaka technológii formovania lúča mikrofóny filtrujú hluk na pozadí. Aby bolo počuť, čo hovoríš, a nie čo sa deje okolo teba. Zvuková sústava iMacu vyplní akýkoľvek priestor neuveriteľným zvukom. Dva páry wooferov v antirezonančním usporiadaní majú bohaté, hlboké basy bez nežiaducich vibrácií. A každý z nich dopĺňa poriadne výkonný tweeter. Výsledkom je ohromný zvuk s presným podaním detailov, ktorý posúva hudbu, filmy aj ďalší obsah o úroveň vyššie. K novému iMacu patrí farebne zladená klávesnica, myš. Magic Keyboard má nové klávesy pre Spotlight, diktovanie, funkciu Nerušiť a emotikony. iMac teraz prvýkrát využíva Touch ID, takže ho môžeš jednoducho a bezpečne odomykať, platiť pomocou Apple Pay alebo napríklad rýchlo sťahovať aplikácie priložením prstu.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • modelový rad Early 2021
 • procesor: Apple M1, 8 - jadrové CPU s 4 výkonostnými jadrami a 4 úspornými jadrami, 8 - jadrové GPU, 16 - jadrový Nerual Engine
 • displej: 24" 4.5K Retina s rozlíšením 4480 x 2520, jas 500 nitov, široký farebný gamut (P3), True Tone
 • pamäť: 8 GB jednotnej pamäti
 • úložný priestor: 256GB SSD
 • podopora videa a kamera: podporuje súčasné zobrazenie v plnom natívnom rozlíšení na vstavanom displeji s miliardou farieb a zároveň: na jednom externom displeji s rozlíšením až 6K pri 60 Hz, Digitálny výstup videa cez Thunderbolt 3, Natívny výstup DisplayPort cez USB-CVýstup VGA, HDMI, DVI a Thunderbolt 2 prostredníctvom adaptérov (predávajú sa zvlášť)
 • zvuk: Hi-fi sústava šiestich reproduktorov s woofermi v antirezonančním usporiadaní, Široký stereo zvuk, Široký stereo zvuk, Podpora priestorového zvuku pri prehrávaní videa vo formáte Dolby AtmosPodpora priestorového zvuku pri prehrávaní videa vo formáte Dolby Atmos, Ikona sústavy troch mikrofónov štúdiovej kvality, sústava troch mikrofónov štúdiovej kvality s vysokým odstupom signálu od šumu a smerovým formovaním lúča
 • pripojenia a rozšírenia: Dva porty Thunderbolt / USB 4 s podporou pre:DisplayPort,Thunderbolt 3 (až 40 Gb/s),USB 4 (až 40 Gb/s),USB 3.1 Gen 2 (až 10 Gb/s), Thunderbolt 2, HDMI, DVI a VGA prostredníctvom adaptérov (predávajú sa samostatne), 3.5 mm slúchadlový výstup, Gigabitový Ethernet, Dva porty USB 3 (až 10 Gb/s)
 • bezdrôtové technológie: Wi-Fi 6 802.11 ax (kompatibilné s IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0

Rozmery

 • šírka: 54.7 cm, výška: 46.1 cm, hĺbka: 14.7 cm
 • hmotnosť: 4.48 kg

Obsah balenia

 • iMac, Magic Keyboard s Touch ID, Magic Mouse, 143W napájací adaptér, napájací kábel (2m), USB-C/Lightning kábel
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni