Neprihlásený zákazník

Apple
iMac 24" 4.5K Apple M1
8-core CPU and 8-core GPU 256GB Pink

Nový iMac, teší ma.
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Akcia

Inšpirovaný tým najlepším z produktov Apple. A ako vymenený vďaka čipu M1. Vynikne v akomkoľvek priestore. A dokonale ti zapadne do života.

Viac informácií
Navolená konfigurácia
  • 8GB jednotná pamäť
  • 256GB
  • Magic Keyboard with Touch ID SK
  • Magic Mouse
  • bez VESA mount adaptér
1679,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Pre objednanie špeciálnej konfigurácie
sa vyžaduje 100% platba vopred
Vlastná konfigurácia
Skladové zásoby: overiť
NA OBJEDNÁVKU

Vyberte si komponenty

Pamäť pre iMac 24"
Pamäť pre iMac 24"

Viac pamäte zvyšuje výkon a umožňuje počítaču vykonávať všetky operácie rýchlejšie a lepšie. Rozšírte si pamäť pre váš iMac.

SSD úložisko
SSD úložisko

Flash pamäť nemá žiadne pohyblivé časti a poskytuje rýchlejšiu odozvu a dlhú životnosť. Vyberte si kapacitu.

Klávesnica iMac 24"
Klávesnica iMac 24"

Magic Keyboard spája elegantný nový dizajn, je bezdrôtová, má zdokonalené klávesy a vstavaný dobijateľný akumulátor. Farba klávesnice je identická so zvolenou farbou iMac 24"

Myš a Trackpad pre iMac 24"
Myš a Trackpad pre iMac 24"

Apple Magic Mouse, alebo Magic Trackpad? Vyber si, alebo si môžeš zvoliť oboje. Farba Magic Mouse a Trackpad je identická so zvolenou farbou iMac 24".

Vesa mount adapter iMac 24"
Vesa mount adapter iMac 24"

S VESA mount adaptérom môžeš iMac uchytiť na stenu, alebo výsuvné rameno (predáva sa samostatne). iMac je dodávaný bez stojanu (nohy).

iMac 24" 4.5K Apple M1
8-core CPU and 8-core GPU 256GB Pink

Zvolená konfigurácia

  • 8GB jednotná pamäť
  • 256GB
  • Magic Keyboard with Touch ID SK
  • Magic Mouse
  • bez VESA mount adaptér
1679,00 €
Pre objednanie špeciálnej konfigurácie
sa vyžaduje 100% platba vopred
Skladové zásoby: overiť

Popis produktu

Za svoj jedinečný dizajn vďačí iMac čipu M1, prvému systému na čipe pre Mac. Práve vďaka nemu je tak tenký a kompaktný, že sa hodí na ešte viac miest než predtým. M1 integruje procesor, grafiku, pamäť a ďalšie komponenty v jedinom čipe, ktorý sa schová do krásnej útlej konštrukcie. Váži sotva 5 kíl, dokonale vyvážený stoja a bleskovo rýchle porty Thunderbolt, magnetický napájací konektor a opletený kábel vo farbe iMac, brilantný 4.5K Retina displej, to všetko robí nový iMac ešte lepším. Na 24-palcový Retina 4.5km displeji vyzerá všetko ohromne detailne a ostré.Filmy a videá sú vďaka širokému farebnému gamutu P3 s viac ako miliardou farieb ako živé. Obrázky pôsobia pri fantastickom jase 500 nitov oslnivo. Špičková antireflexná vrstva zaručuje väčšie pohodlie a lepšiu čitateľnosť. A technológia True Tone automaticky prispôsobuje farebnú teplotu displeja svetelným podmienkam prostredia, aby výsledné zobrazenie bolo čo najprirodzenejšie. Takže nech upravuješ fotky, chystáš prezentácie, alebo pozeráš seriály, na iMacu všetko vyzerá nádherne. FaceTime HD kamera s rozlíšením 1080p, zaostrená na teba. Toto je vôbec najlepšia kamerová sústava na Macu. Dvojnásobné rozlíšenie zvyšuje kvalitu videohovorov, väčší snímač zachytáva viac svetla a vyspelý obrazový signálový procesor (ISP) čipu M1 výrazne vylepšuje kvalitu obrazu. Mikrofóny iMacu snímajú všetko čisto a zrozumiteľne, nech už si voláš s kamarátom, striháš zvukové stopy, alebo napríklad nahrávaš podcast. Sústava troch mikrofónov štúdiovej kvality je navrhnutá tak, aby potláčala spätnú väzbu a hovory tak boli prirodzenejšie a plynulejšie. Vďaka technológii formovania lúča mikrofóny filtrujú hluk na pozadí. Aby bolo počuť, čo hovoríš, a nie čo sa deje okolo teba. Zvuková sústava iMacu vyplní akýkoľvek priestor neuveriteľným zvukom. Dva páry wooferov v antirezonančním usporiadaní majú bohaté, hlboké basy bez nežiaducich vibrácií. A každý z nich dopĺňa poriadne výkonný tweeter. Výsledkom je ohromný zvuk s presným podaním detailov, ktorý posúva hudbu, filmy aj ďalší obsah o úroveň vyššie. K novému iMacu patrí farebne zladená klávesnica, myš. Magic Keyboard má nové klávesy pre Spotlight, diktovanie, funkciu Nerušiť a emotikony. iMac teraz prvýkrát využíva Touch ID, takže ho môžeš jednoducho a bezpečne odomykať, platiť pomocou Apple Pay alebo napríklad rýchlo sťahovať aplikácie priložením prstu.

zobraziť viac
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni